Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha úgy érzem...

Sz.Bendy kérdése:

Mit csináljak ha úgy érzem ekvesztem a barátaimat?

Figyelt kérdés
Focizok egy csapatba és nagyon sok barátom van ott de az edző miatt csapatot váltottam és félek hogy elveszítem őket. Mit kellene csinálnom mert délelőtt iskola délután meg edzeseim vannak.

2017. jan. 10. 23:07
 1/4 Psycho ***** válasza:
Igazi barátokat nem veszít az ember ilyesmi miatt! Neten keresztül tudod velük tartani a kapcsolatot, a közös programokra pedig ott vannak a hétvégék, vagy ha úgy alakul, a szabad délutánok.
2017. jan. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Tudom csak kicsit félek.
2017. jan. 11. 07:08
 3/4 anonim ***** válasza:
A barátok miatt ne aggódj, mindig lesznek újak. Az új csapatodban is lesz egy csomó jófej arc, akivel idővel ugyanúgy kijössz majd, mint a mostaniakkal.
2017. jan. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tegnap volt az első edzésem ott és jo volt vannak jófej srácok. De a régiekkel is szeretném tartanai a kapcsolatot.
2017. jan. 12. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!