Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan keltsem fel magamra a...

Hogyan keltsem fel magamra a figyelmet, ha össze szeretnék egy sráccal haverkodn?

Figyelt kérdés

Az van, hogy van a suliban egy srác, és ő a legnormálisabb, es a legmenobb a suliban.. És mar facebookon is bejeloltem parszor, de o el utasitotta, aztan suliba es mar nezett is stb.. Valahogy le kellene szolitani, vagy valamilyen indokkal rairni, ezt nemtudom, hogx hogyan kellene haverkodni vele...

Segitseg valaki

16 eves vagyok



2017. jan. 11. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem találtál róla a facen valamit? Mondjuk hogy szereti a kisállatokat vagy animét, sportol valamit vagy ilyesmit? Én úgy keltettem fel az első barátom figyelmét, hogy tudtam hogy szereti az animéket ezért elkezdtem olyan újságot vásárolni, oda is jött hogy kölcsön kérje, onnantól már volt beszélgetés. Leleményesnek kell lenni
2017. jan. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

-Ha leszoplak leszünk haverok?

Garantált siker!

2017. jan. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!