Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinálnátok, ha szeretnéte...

Mit csinálnátok, ha szeretnétek menni bulizni, de már nincs kivel? (csak néha)

Figyelt kérdés
Párom (25l) már nem bírja a bulikat, mert fáradt a munkától... pedig ettől pezsdül fel igazán a test és a lélek. Egyetlen barátommal megszakadt a kapcsolatom 2 éve, de ő sosem volt bulizós. Haverjaim lemorzsolódtak, vagy egyáltalán nem buliznak már, begubóztak. Valakinek biztos csak picsogásnak tűnik, de én tényleg igazán élvezem a bulikat, és havi egyszer sem tudok elmenni sokszor.

2017. jan. 12. 12:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg megkérni a párodat, hogy ha nem érzi magát nagyon fáradtnak, akkor menjetek el együtt. Cserébe segíts neki a házimunkában, hogy akkor azzal se legyen aznapra gondja, vagy könnyítsd meg a dolgát valahogy, amivel időt és energiát tud spórolni. Megbeszélés kérdése. Ha elmondod neki, hogy erre neked van igényed, és jobban éreznéd magad tőle, akkor biztos megérti majd és melletted áll. Ha még így sem, akkor esetleg rokonok, szomszédok, bárki? Most nem arra gondolok, hogy hívd el diszkóba a szomszéd Jani bácsit, de összeülni kártyázni, sörözni, iszogatni bárkivel lehet, sokan vannak még így mint te.
2017. jan. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Munkatársakkal?

Én akármilyen közösségben voltam (munka, tanfolyam, iskola) mindig kialakult spontán egy kis társaság, akikkel eljártunk együtt ide-oda.

Párod gondolom, nem mindig dolgozik. Néha elmehetne veled. Cserébe te is elmész vele olyan programra, amit őt szeretne.

2017. jan. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha bulizni akarnák, akkor elmennék egymagam, nem érdekelne hogy nincs kivel.
2017. jan. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

"hívd el diszkóba a szomszéd Jani bácsit," Ez jó :D

Amiket írtál a párommal kapcsolatban, azt meg fogom játszani, de sajnos mindig az a kifogása, hogy ő éjszaka aludni akar, nem ugrálni.

A szomszédaim meg tényleg öregek, meg babájuk van már. Ráadásul csak nemrég költöztünk oda.


De jó lenne bulizni a hétvégén!

2017. jan. 12. 12:46
 5/12 anonim ***** válasza:

Hívd fel egy régi ismerősödet, osztálytársadat és hívd el bulizni.

Biztos vannak sokan, akik egyedül vannak és örülnének neki.

2017. jan. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Olyan helyen dolgozom, ahol én vagyok a legfiatalabb és a többiek már kinőttek a bulizásból, vagy nem is voltak olyanok.


3-as: voltál már egyedül bulizni?


5-ös: ez a legnehezebb. felhívni egy régi ismerőst, akivel már időtlen idők óta nem találkoztatok. És ha nemet mond, az meg olyan ciki nekem.

2017. jan. 12. 13:06
 7/12 anonim ***** válasza:

6: akkor ne hívd fel rögtön, fb-on írj rá.

Ha egyébként sincsenek nagyon barátaid, akkor jót tesz egy-két kapcsolat felélesztése, a bulitól függetlenül is.

2017. jan. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Egyébként ez is a nagy bánatom, hogy a munkahelyemen nincsnek bulizós emberkék. Úgy irigylem a barátnőmet, náluk egy fiatalos csapat van, akik összejárnak. Bezzeg ő meg, hiába hívják, nem megy velük.
2017. jan. 12. 13:21
 9/12 anonim válasza:

Párja a zokninak van.


Te zokni.

2017. jan. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nincs barátom, de én is szeretnék menni, mivel jó lenne legalább ismerkedni. Egyedül menjen az ember? A barátnőimnek gyereke van, vagy felszívódtak mióta pasijuk van, és nagyon idegesít, hogy nincs kivel menni, pedig nagyon szeretnék.
2017. jan. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!