Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek megéri még foglalk...

Szerintetek megéri még foglalkozni vele?

Figyelt kérdés
Van egy lány, 4 hónapja ismerjük egymást, 2-szer találkoztunk. Én már régebben mondtam neki, hogy kicsivel többet érzek, mint barátságnál, azt mondta talán ő is. Viszont pár napja mondta, hogy a távkapcsolat nem neki való(max átgondolná, ha az utolsó találkozás jobb lett volna). Szerettem volna vele találkozni, viszont nem ért rá. Az utóbbi időben szinte le se sz..rik, nekem viszont sokat jelent. Nem tudnám csak úgy elfelejteni...Érdemes-e folyatni egyáltalán?
2017. jan. 13. 19:52
 1/3 anonim válasza:

Igazából elég hasonló helyzetben vagyok, csak én lány vagyok, és sosem találkoztam élőben ezzel az emberrel.

De kb. mi is 4 hónapja beszélgettünk, ő a beszélgetés elején utalgatott arra, hogy tetszek neki, de csak nagyon finoman. Aztán néha lehet, hogy én is utaltam rá, úgy is, hogy észre sem vettem.


Szerintem kérdezd meg ezt tőle, hogy érdemes-e folytatni. Én egyértelmű választ kaptam ettől a bizonyos valakitől, akivel én beszélgettem, ő közölte velem, hogy nem, és le is lépett.

Szerintem valld be neki, amit ide is kiírtál, kérdezd meg tőle, mert ez így csak szórakozás.

2017. jan. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

uristen tenyleg tavkapcsolatot akartok ? ti normalisak vagytok ? nem is latod. csak szenvedsz utana , semmi ertelme. olyan,mintha szingli lennel. verheted mindig magadnak otthol, mert o sosincs ott es valszeg mas pasikkal hetyeg a kisfalujaban...

keress valakit a kornyeken

2017. jan. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a távkapcsolat tényleg szívás.

amikor nekem volt orrba-szájba csaltuk egymást. amikor pedig együtt voltunk akkor olyan nem is ismerjük egymást érzés miatt volt rossz.

2017. jan. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!