Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak itt olyan lányok, akik...

Vannak itt olyan lányok, akik azért nem tudnak férfiakkal barátkozni, mert beleszeretnek a másikba?

Figyelt kérdés
Tehát mindig az fordul elő velük, hogy amikorra kialakulna a barátság, szerelmesek lesznek a másik félbe. Nem tudom, hogy létezhet-e egyáltalán ilyen nő, kíváncsi vagyok. Ha ismertek ilyet, az is jó.
2017. jan. 15. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Te ilyen beleszeretős nő vagy? :D Barátkozunk?
2017. jan. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok. Úgy gondolom, hogy egyáltalán nem létezik ilyen, vagy szinte nulla, de azért biztos akartam lenni benne.
2017. jan. 15. 20:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, ha a pasi bejön, de valamiért csak barátkozunk, akkor elég könnyű beleszeretni. Itt most olyan barátságra gondolok, ahol a felek mindent megbeszélnek és napi kontaktban vannak.


18/L

2017. jan. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én azért nem tudok, mert általában a férfiaknak tetszem meg, valószínűleg túl közvetlen vagyok, vagy olyan típusú férfiakkal probalok baratkozni mindig akik kapva kapnak azon ha egy nő közeledik hozzájuk, nem tudom. De egy ideje fel is hagytam a barátkozássaly ami a hetero pasikat illeti :D
2019. aug. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!