Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehetne helyrehozni?...

Hogyan lehetne helyrehozni? Megéri egyáltalán?

Figyelt kérdés
Van egy lány, 4 hónapja ismerjük egymást, 2-szer találkoztunk. Én már régebben mondtam neki, hogy kicsivel többet érzek, mint barátságnál, azt mondta talán ő is. Viszont pár napja mondta, hogy a távkapcsolat nem neki való(max átgondolná, ha az utolsó találkozás jobb lett volna). Szerettem volna vele találkozni, viszont nem ért rá. Az utóbbi időben szinte le se sz..rik, nekem viszont sokat jelent. Panaszkodott az utóbbi időben, hogy szinte csak ő ír rám(ami nem mindig igaz).Nem tudnám csak úgy elfelejteni...Érdemes-e folyatni egyáltalán?
2017. jan. 19. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha te többet érzel, de nem lehet, az neked nyilvánvalóan rossz. A legjobb, amit tehetsz, ha megszünteted a kapcsolatod vele.
2017. jan. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Panaszkodott az utóbbi időben, hogy szinte csak ő ír rám"

"Az utóbbi időben szinte le se sz..rik, "

Rosszul esett neki, hogy csak ő keres téged, te pedig nem keresed annyira őt. Most egy része lemondott rólad, megsértődött.

Te meg már azon gondolkodsz hogy akkor be is fejezed vele a kapcsolatot.. Keresd őt még, kérj bocsánatot, stb. Te cseszted el.

2017. jan. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyenek a lányok.. nem kellesz neki, de amikor már nem tepersz utána az zavarja az önérzetét. Hagyd az egészet, aki szeretne veled lenni az nem a kifogásokat keresi, hanem a lehetőséget.
2017. jan. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha fontos neked akkor küzdj érte, éreztesd vele hogy fontos neked!

Ha alkalmad adódik, írj rá te! Én lány vagyok és nekem is kicsit rosszul esett amikor mindig én írtam a fiúra, persze utána visszaírt és beszélgettünk jókat, de ő magyon ritkán kezdeményezett. Azt hittem eszébe se jutok és nem vagyok neki elég fontos. Ezért éreztesd vele hogy fontos neked!

Ha nem tudnád elfelejteni, szerintem érdemesebb visszaszerezni, mint szenvedni...

2017. jan. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!