Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mitől viselkedik máshogy...

Mitől viselkedik máshogy velem a haverom? 16/l

Figyelt kérdés

Haveromat (talán már barátomnak is nevezhetem), van barátnője, engem már regebb óta ismer családunk által. Körülbelül egy hete elkezdtünk többet beszélni, találkozgatni a barátnője tudtával, elvileg nem zavarja. Szerintem nagyon jól érezzük eggyütt magunkat, sokat keresi a társaságom (de egy napja már egyre kevésbé). Azt vettem észre lehet tetszem neki mert arra utaló dolgokat tesz annak ellenére, hogy barátnője van.

Szerintetek miért nem ír mostanàban ha eddig tök jól elvoltunk? Mondta bír és nem fog lekoptatni most még is úgy érzem.

Mindenki egy idő után befejezi velem a beszélgetést. Szerintetek mi a baj velem?


2017. jan. 19. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Esküszöm nem értem...

- "Körülbelül egy hete elkezdtünk többet beszélni, találkozgatni a barátnője tudtával"


- "de egy napja már egyre kevésbé"


- "Szerintetek miért nem ír mostanàban"

2017. jan. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy napja kevésbé ír
2017. jan. 19. 20:37
 3/5 anonim válasza:
25%
Úr Isten, egy nap! Csak nem halsz bele.
2017. jan. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mert kedvel de a nőjét jobban
2017. jan. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó vagy másodiknak, ha majd a nője nem lesz már:D
2017. jan. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!