Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen dolog az ilyen? Hogy...

Milyen dolog az ilyen? Hogy döntsek ha választanom kell?

Figyelt kérdés

Van 3 nagyon jó barátom az osztályból, akikkel tényleg jóban vagyok, segítünk egymásnak mindenben. (legyen L és ZS és P a nevük)


L érett, de visszahúzódó, és olyan átlagos középiskolás. Jól tanul, de visszahúzódó csendes típusú, barátainak azonban megnyílik.


P érett, és extrovertált. Sok barátja van, de minket "külön kezel" a többiektől, mivel minket jobban "szeret", és barátként tekint ránk, nem pedig haverként.


ZS-t pedig egy nagyra nőtt kisiskoláshoz tudnám hasonlítani. Introvertált személyiség, barátai előtt is nehézkesen nyílik meg, idegen emberek előtt egyáltalán nem, utcán nem is néz emberek arcába. Közösségi élete iskolán kívül nincs, ennek ellenére mi szeretjük, mert kedves meg minden, de mi tanítjuk meg neki a dolgokat, amiket a szülőknek kellett volna.


Mindegyikőjüket nagyon szeretem, és tényleg jó a viszony köztünk. Ha valamelyikünk bajban van azonnal segítünk egymásnak.


De most jön a csavar.


Van egy verseny aminél egy nagyobb összeg a nyeremény + utazás a csapattagoknak, ugyanakkor a nyeremény függ a csapattagok számától.


3-an vagyunk a csapatban, amelynek a fent említett 3 ember nem tagja. Ismerősöm (D) felvetette azt, hogy a végére vegyük be L-t a csapatba, így mi több pénzt kapunk, ő pedig nyer egy utazást, és semmit nem kellett csinálnia. Mi megkapjuk a több pénzt, ő pedig utazik egyet.


Először L-t gondoltuk, mivel megbízható nagyon, majd átterelődött P-re a dolog. És én itt nem tudom mit csináljak.


Alapból választani a 3 (szinte legjobb) barátom közül lehetetlen dolog. L és ZS még soha nem jártak külföldön, P pedig bejárta egész Európát.


Azzal indokolja a döntését a csapatom egyik tagja (D), hogy P tud beszélni, meg mer szólalni, míg L nehezebben oldódik idegen környezetben.


Most hogy döntsek? Én szívem szerint nem vennék be senkit sem, és akkor nincs vita hogy miért őt választottad, de ha be is veszem akkor meg "Te tudtál erről a dologról?" esemény jön, amit nem akarok.


Mit tanácsoltok?


2017. jan. 19. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerinted ki fogja végigolvasni ezt a katyvaszt?
2017. jan. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem szólnék bele. Nem tudom hányan vagytok a csapatban de oldják meg ők. Arra hivatkozva hogy nem tudsz objektíven választani te kimaradsz a döntés hozatalból. Ezt előre fel is vezetném a barátaimnak, hogy én mintkettőjüket szeretem és mindkettőjük bekerülését ugyanannyira támogatom, tehát innentől kezdve, hogy ki miért kerül a csapatba csak a többiektől függ. Lehet egyébként L/P nem is akarna részt venni ebben.
2017. jan. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!