Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon elrontottam egy kialaku...

Nagyon elrontottam egy kialakuló barátságot a saját hülyeségemmel, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Itt GYK-n megismertem egy fiút. Sokat chateltünk. Gondoltuk, hogy küldünk magunkról egy képet. Igazából, csak Ő akart, én nem, mert volt már olyan, hogy küldtem valakinek, az meg tovább küldte és nem akartam több ilyet. Ma küldött magáról egy képet, én hülye meg internetről leszedtem egy lányt, aki nagyon hasonlít rám, ahelyett, hogy megmondtam volna neki kerek perec azt, hogy NEM! Rájött, hogy az nem én vagyok és most utál, nekem meg rohadt nagy bűntudatom van! Jóvá szeretném tenni, de már biztos letiltott! :( Nagyon rosszul esik, hogy senkisem tudja megérteni azt, hogy nem merek küldeni magamról képet! :(

2017. jan. 19. 23:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Kérlek írjatok! :(
2017. jan. 19. 23:08
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor hagyom. Egyébként is, ha már letiltott, akkor nincs mit tenni. Csak jóvá szerettem volna tenni, de ezt biztos nem lehet. :(
2017. jan. 19. 23:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. jan. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A legnagyobb hinát követted el, amit csak lehet. Ezt nem tudod jóvátenni.
2017. jan. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jól tetted, hogy nem küldtél neki magadról képet....

De annyit megtehettél volna, hogy amikor kiválasztod azt a képet és elküldöd, akkor elmondod, hogy kb. így nézel ki, de ez nem te vagy, de nem küldesz neki magadról, ezért ne haragudjon.

Így a kecske is jóllakott volna, és a kápi is megmarad..

2017. jan. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#3 13 vagyok.

#4 gondoltam, hogy ezt már nem lehet jóvátenni. :(

#5 utólag leírtam neki, hogy nagyon hasonlítok erre a lányra, de akkora már biztos letiltott. :(


Egyébként van barátom, mármint pasim. Szerettem volna új barátokat találni, akikben megbízok, akikre számíthatok különböző helyzetekben. Egyébként eszem ágában sem volt itt ismerkedni, de elkezdtünk chatelni és szimpinek tűnt a srác. Pedig egyébként már megfogattam régebben azt, hogy ilyen oldalakon nem ismerkedek, de nem jött össze. De már tényleg nem fogok, csakis élőben.

2017. jan. 20. 01:00
 7/7 anonim ***** válasza:
*double facepalm*
2017. jan. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!