Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lesz a hármunk barátsága...

Lesz a hármunk barátsága valaha a régi?

Figyelt kérdés

Hárman voltunk nagyon jó barátnők lassan 20 éve. Most a másik két lánynak gyerekek születtek. Úgy érzem hogy mióta anyukák lettek, nem keresik a társaságom, hiszen én még nem szeretnék szülni, nincs meg a közös témánk.

Ők nagyon jól elbeszélgetnek a gyerekről, amibe én nem tudok be kapcsolódni. Úgy érzem kezd vége lenni a barátságunknak, pedig próbáltam sok közös programot csinálni, de már a terhességük alatt is éreztem hogy kívülálló vagyok. Fog ez változni később?


2017. jan. 23. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Ők változtak, mert szülőként már más prioritások szerint élik az életüket. Te maradtál a régi, szóval csak rajtad múlik, hogy mennyire tudsz és akarsz olyan programokban részt venni ami az anyukák számára is érdekes, vonzó lehet.

Ha van 18 éved, hogy kivárd még leszakadnak a gyerekeikről akkor talán majd minden visszatér a régi kerékvágásba.

2017. jan. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha lenne program szívesen mennék, vinném a keresztfiam is, aki pont az egyikőjük kislányával egyidős. De már nem is hívnak, ha írok nekik nem nagyon válaszolnak, mert ők elfoglalt anyukák.
2017. jan. 23. 21:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt veluk beszeld meg, ha valoban baratok vagytok. Mi is igy vagyunk, en is anyuka vagyok, masik lany is, de egyikunk nem az es megis hivjuk mindenhova es o is minket. De ha nem igy lenne biztosan megbeszelnenk.

Kerdezd meg oket, mondd el hogy ezt erzed.


Azonban elotte gondold at Te hibazhattal-e valamiben. Nekem pl van olyan baratnom is (nem is egy) aki szinten nem szult meg de allandoan mondogatja hogy oooo neki erre nem is lenne ideje mert ott a karrier meg pisis pelenka fuj. Amikor elso gyerekkel voltam itthon akkor meg azt hallgthattam allandoan toluk hogy jaj de jo neked te otthon vagy egesz nap bezzeg en dolgozom ( nem pont igy termeszetesen).

Sokszor megesik hogy ha megvaltozik az elethelyzet az egyik fel nem tudja kezelni. Ki lell deriteni mi volt elobb, tyuk vagy tojas, azaz ki hibazott mert csak akkor tudtok tiszta lappal megoldast.

2017. jan. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Megpróbálok rájönni hogyan javíthatnék.

Másfelől elszomorít hogy megint én vagyok aki tesz a barátság megmaradásáért.

2017. jan. 24. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!