Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért tetszik a haveromnak,...

Miért tetszik a haveromnak, hogy ő "ront meg"? Nem akar nekem rosszat?

Figyelt kérdés

Nem régen barátkoztam össze egy sràccal akit gyerek korom óta ismerek. Tök jófejnek tarjuk egymást :D mesèltem neki, hogy nekem eddig nem voltak bulizós mászkálós barátaim, barátnőim (valamelyest sajnàlom is..) Mèg sosem rúgtam be és sosem voltam bulizni. Tetszett neki a dolog, mondta is hogy bejön neki, hogy ő ronthat meg úgymond.

Szombaton pedig kicsit berúgtam vele elsőnek, vagyis csak én ittam, ő "vigyázott ràm" és láttam rajta, hogy tetszik neki ahogy viselkedem stb :D

Nem akarhat nekem rosszat szándékosan nem? Ne érezzem rosszul magam az miatt, hogy már én sem vagyok az a "jó kislàny"? Kicsit bűntudatom van mert egyre rosszabb leszek, de eddig meg mindenből kimaradtam :/

Mit gondoltok?

18l és 18f



2017. jan. 24. 11:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért arra figyelj oda, hogy valóban "vigyáz rád", vagy pedig egy idő után ki akarja használni a lehetőségeket.
2017. jan. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Meg akar ...-ni, azt pedig egy "rossz lánnyal" könnyebb.
2017. jan. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Van barátnője. És mikor bepróbálkoztam nála akkor vissza utasított. (...) de azok után még mindig így viselkedett. Ti értitek?
2017. jan. 24. 11:32
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
meg akar d.gni
2017. jan. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

ha csaja van és visszautasít akkor nincs töke két nőt tartani egyszerre, de azért ott van benne az ösztön, így nemes egyszerűséggel azt akarja hogy piásan rámássz.

Elénézést, az egyszerű megfogalmazásért, de amit írtál nekem eddig ez jött le, mindenki tévedhet. :)

2017. jan. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Nyilván valamilyen ellenszolgáltatást remél amiért meghív téged piára és fizeti a berúgásodat.
2017. jan. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
92%
hát a piálástól senki sem lett még rossz kislány. Szánalmas idióta, vagy idegesítő vihogó hintaló annál inkább. (velem az élen)
2017. jan. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

Én már rúgtam be, és voltam bulizni is. Nem is tudtam hogy rossz kislány vagyok.

20/L

2017. jan. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
öööö...olvasgass pár megerőszakolós hírt, ahol "régi, megbízható ismerősökkel" buliztak együtt lányok, aztán csúnya vége lett, mert a kedves ismerősök megerőszakolták őket. Vigyázz magadra te lány. :/
2017. jan. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"mesèltem neki, hogy nekem eddig nem voltak bulizós mászkálós barátaim, barátnőim Mèg sosem rúgtam be és sosem voltam bulizni."


Csak nehogy arról is mesélgess neki, hogy eddig kimaradt az anális szex.


Egyébként miért másztál rá, ha tudtad, hogy van barátnője? És miután lepattintott, minek keringsz még körülötte?

2017. jan. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!