Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyi esély van arra hogy...

Mennyi esély van arra hogy egy lány aki nem sminkel, Polo-farmer stilusu ruhakat hordd, és lófarokban hordja a haját rátalalál az igaz szerelemre?

Figyelt kérdés

2017. jan. 24. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanannyi, mint bárki másnak, wtf
2017. jan. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha olyan okosan választ kategóriát, mint itt... miért a barátságokhoz írtad? Mi az az IGAZ SZERELEM? Hogyan kell rátalálni? Mi köze van a lófarokhoz?
2017. jan. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát én rátaláltam, de ezek annyira jelentéktelen dolgok. Mert mondjuk egy lány, aki nem sminkel, póló farmer kombót hord, haját lófarokban viseli, kedves és segítőkész, az talál könnyedén párt.

De ha a lány nem sminkel, póló farmer kombót hord és a haját lófarokban viseli és egy kiállhatatlan hárpia, annak már problémái lesznek.

2017. jan. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy a kevésbé jó külselyű lányoknak is olyan elvárásaik vannak ma hogy nagyon ritkán jön be nekik.

Van egy ismerősöm. Nem akarom bántani, de nem túl szép az arca, és elég kövér is. Ennek ellenére hatalmas elvárása van fiúk kinézetével szemben. Neki a csávó legyen izmos kockás hassal és jóképű. Emellé legyen kedves, de macsó és keressen jól.

Másik lány osztálytársam jobban néz ki. Körülbelül olyan mint ahogy leírtad a lófarkat leszámítva. Nem egy modell, de nem is csúnya lány. Átlagos. Ő múltkor nyavalygott hogy sose jár senkivel. Jah, csak havonta 2 srácot elküld akik bepróbálkoznak nála. Olyan indokkal hogy "jóképű volt, rendes volt, csak voltak apró furcsa dolgai".

De megmondom őszintén hogy meg is tudom érteni hogy válogatnak hogyha megtehetik.

2017. jan. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Elég sok. Én nem sminkelek, folyton pólókban és farmerben járok, és igaz néha ki van bontva a hajam (mintha olyan sokat számítana), mégis van barátom. A szerelem nem a külsőtől függ.:)

17/L

2017. jan. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó csaj egyszerűen öltözve, smink nélkül is vonzóbb, mint egy kevésbé jó adottságú csaj teljes férficsábító felszerelésben. Te tudod hogy milyenek az adottságaid.
2017. jan. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sok fiúnak (köztük például nekem is) az ilyen egyszerűbb kiállású, hétköznapibb stílusú lányok jönnek be, szóval elég sok esélyt jósolok a dolognak.
2017. jan. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tobb,mint hinned.

A legtobb fiutol(marmint,a normalisabb kategoriabol) azt hallom,hogy nekik a szolid,egyszerubb lanyok tetszenek. Meselek is egy ehhez kapcsolodo sztorit. A legjobb baratnom visszafogott,kedves lany,nem tul beszedes,de baratsagos. Bar egy kicsit sminkeli magat,de az oltozkodese is inkabb ahhoz hasonlit,amit leirtal. O folyton,minden fiunak tetszik,odaig meg vissza van erte kb a fel suli. Erdekes,hogy a kulsejet annyira nem meltatjak,inkabb a szemelyiseget dicseri mindenki. Meg az is,aki sosem beszelt vele.😀 En hangosabb,beszedes,temperamentumos vagyok,illetve kulsomet tekintve a kicsit magas,vekony kategoriat kepviselem. Barhova megyek,igyekszem valtozatosan oltozkodni,jol kinezni. Viszont nem sok fiunak jovok be szerintem,tavaly tavasz ota nem is volt olyan,aki komolyabban probalkozott volna. A legjobb baratom szerint azert,mert a magabiztossagom es a "hibatlan" megjelenesem (marmint nem ugy ertve,hogy mekkora szepseg lennek,hanem,hogy minden nap gondosan osszevalogatom a szettem,megcsinalom a hajam,sminkem) elijeszti a fiukat.

Tehat,en ugy tapasztalom,hogy egy egyszeru lanynak konnyebb,mert szimpatikusabbnak hat. Pedig attol meg,hogy valaki szeret oltozkodni vagy sminkelni,meg lehet ertekes ember. Szerintem legalabb is.

2017. jan. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
15:18-as remelem igazad van... mert korulottem mar minden bartnomnek vagy baratja es felek h a fiusabb oltozkodesem miatt egyedul maradok vagy na erzed
2017. jan. 25. 17:53
 10/10 anonim válasza:
Életem szerelme pont egy ilyen lánnyal jár màr 8 hónapja 😭 Nah, erről ennyit..
2017. jan. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!