Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért hagy ott mindenki engem...

Miért hagy ott mindenki engem egy bizonyos idő után?

Figyelt kérdés

Személyes minden napos barátinak még alig nevezhető és netes baràtkozások során is azt vettem észre, hogy egy idő utàn (minimum egy hét - maximum 3 hónap) màr nem tudunk miről beszélgetni és én hiába keresem a társaságukat ők már nem írnak, nem válaszolnak, nem beszélgetnek, nem találkoznak velem.

Miért lehet ez?

Gondoltam arra, hogy nem keresem őket annyiszor amennyiszer ők "elvárnàk" mert pl eddig általàban ők kerestek. De mikor kerestem őket akkor is csak lekoptattak finoman.

Már nem egyszer jártam így.. megígérték, hogy nem hagynak "el" de még is bekövetkezett. Esküdöztek rá, hogy ők nem olyanok, ők semmiért/senkiért nem fognak. Szeretnének találkozni, beszélgetni. Bírnak nagyon, szeretnek velem beszélni, jófej vagyok... még is...

Ők sem beszéltek szàmomra izgalmasabb témákról mint amikről én beszèltem velük a közös érdeklődèsen kívül.

Komolyan nem értem.

Mára már csak felszínesebbnèl felszínesebb "barát"aim vannak...

Fiúk ès lányok is egyaránt előfordultak már akik egyik napról a másikra csak úgy ott hagytak.

Mi lehet a baj velem? Komolyan màr elkeserítő


17L



2017. jan. 24. 19:30
 1/8 Clay Morrow ***** válasza:
77%
Nem vagy idegesítő vagy nagyon unalmas? Egyezik a nézeted, felfogásod azokkal a személyekkel?
2017. jan. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló a helyzet, a rekordot talán a 6 hónap tartja azok közül, akiket 15 éves korom után ismertem meg.

Azt vettem észre, hogy az ember ha ragaszkodik a barátaihoz, ez a legtöbb embernek inkább teher, amint ennek jeleit veszik észre egy átlagos napon. Persze amint segítségre lenne szükségük, egyből megjelennének.

Egyébként mostanában az emberek nagy része kicsit sem együttérző és türelme sincs sok a másikhoz. Éppen csak annyira, amennyire neki van igénye, de hogy a másiknak mi lenne jó, azt már inkább félresöprik.

2017. jan. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ulquiorra77 ***** válasza:
100%

Nem feltetlen veled van a baj. Ranezel erre a generaciora tobbet varsz el? Mindenki csak erdekbarat szinte. Ritka az olyan akivel huzamosabb ideig, akar evekig el lehet lenni.


Ja es.

17-18 evesek agyilag nagyszamban 10 eveskent viselkednek, mig a 10 evesek bekepzelik, hogy ok a 18ak.


15/f

2017. jan. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Èn szívesen beszèlgetnèk veled:)

23/L

2017. jan. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Velem is beszélgethetsz, ha szeretnél :)

22/F

2017. jan. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Milyen kedvesek vagytok :) aki szeretne beszélgetni az írhat
2017. jan. 24. 20:54
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Nekem 5.-ben is volt egy legjobb barátom, de hatodikra megutáltam. Aztán 6.-ba is volt egy, idénre megutáltam. Most van egy barátnőm, akivel csúnyán bánok (viccből verekedünk, mindennaposak a hůlye vagy behelentések), de azt hiszem eddig vele jövök ki a legjobban. Ez egy szűrő a lelkem mélyéről, és ha ezt kikíbja mellettem, azt hiszem elválaszthatatlanok leszünk, de majd kiderűl. Csak ő bejárós, és keveset lófrálunk a városban, vásárolunk, hógolyózunk, hülyülünk. De ez még ráér. Szerintem a korosztályomhoz viszonyított felfogásom riasztja el őket, az hogy nekem nem abból áll az élet, hogy jajj csak legyen vége a sulinak, vagy de jó lenne otthonmaradni. 12/L
2017. jan. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Közös témák kellenek. Ha nincs, mert egész más "cipőkben" jár az egyik, mint a másik, akkor összefutva mégis miről tudnának beszélni?

Pl. moziba akarok menni a ... c. filmet megnézni, mert hallom, olvasgatom, stb., hogy mennyire jó. Azaz bizonyos témák kötik le a gondolataim. Találkozunk. Az én fejemben ezek, a tiédben meg mondjuk teljesen mások. Lehetsz nagyon szimpi, de akkor se fog érdekelni amit mondasz - és viszont. Ahhoz meg kicsit gyors a világ, hogy 2-5-20 ilyen után ne keressek/találjak más, az igényeimnek megfelelőbb partnereket.

Nem feltétlenül, mert rossz vagy, csak van számomra jobb is.


Persze lehetsz csimpaszkodó, unalmas utánfutó is, akivel elég egyoldalúak a dolgok, a szimpátia szintén hamar kimerül, de inkább az a helyzet, hogy a generációd érdeklődése, türelme röpke a számára (felszínen) kevésbé érdekes iránt. Ahogy a ma legjobb műszaki v. egyéb cikk 5 év múlva semmi.

2017. jan. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!