Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lepjek ki egy pusztito...

Hogyan lepjek ki egy pusztito baratsagbol, ha szuksegem van ra? (Talan fuggoseg)

Figyelt kérdés

2017. jan. 26. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy kerültél bele?
2017. jan. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lany vagyok, egy fiu haverral van a gond..total ellentetek vagyunk, eletfelfogas, alig ertjuk egymast..stb..ha a problemat azeretnenk megbeszelni, nem ertjuk egymast. De megis van. Nem tudjuk megszakitani, de mindkettonknek karos. Rengeteg konfliktus van
2017. jan. 26. 17:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Írd fel egy lapra a kapcsolatotok előnyeit és hátrányait. Ha több hátránya van, mint előnye, akkor nincs szükséged rá.
2017. jan. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom, h nincs szuksegem ra, de hogyan engedjem el?
2017. jan. 26. 17:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Keress egy normális barátot, és akkor erre már egyáltalán nem lesz igényed.
2017. jan. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is mással kösd le az idődet, és akkor átszoksz arra a dologra.
2017. jan. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fiú-lány barátság nincs, legalábbis fiatalkorban. Ez max egy olyan párkapcsolat amiben nincs testiség, pl mert nincs felvállalva. Pláne abból kiindulva hogy függőségnek éled meg. Fogd fel úgy mint egy párkapcsolatot, hátha úgy könnyebben találsz megoldást a szakításra.
2017. febr. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!