Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem tudom eldönteni, ez az...

Nem tudom eldönteni, ez az ember tényleg kedvelhet vagy csak sajnálatból megjátssza a dolgokat, sajnálatból barátkozik velem?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy ember van csak akivel tudok beszélgetni, találkozni néha. Ez egy néhány éves ismeretség, interneten ismerkedtünk meg és kb. 1 és fél éve találkozgatunk. Nem lakik olyan nagyon messze tőlem kb. 100 km, busszal minden nehézség nélkül oda lehet jutni meg vissza.

És az van vele, hogy néha úgy érzem ugyan hogy szívesen beszél velem, viszont vannak furcsaságok a viselkedésében amik meg elbizonytalanítanak. A legfontosabb, hogy mintha szégyellne a haverjai előtt. Rajta keresztül remek lehetőségem lenne újabb emberi kapcsolatokat kialakítani, de nem nagyon akarja hogy a haverjaival találkozzak csak ígérgeti hogy majd valamikor lesz olyan. Ezenkívül egyre kevesebb időt töltünk együtt. Kezdetben még elmentem és ott voltam néhány órát, csináltunk ezt-azt a városban, mászkáltunk sokat. Mostmár csak ellátogatok hozzá ahol lakik, ott vagyok 1-2 órát, beszélgetünk aztán ennyi. Az hogy estére meghívjon, szállást adjon és elmenjünk mondjuk a moziba vagy szórakozni, esze ágában sincs ez, másokkal szokott azért ilyeneket is azt tudom. Sokmindent ígérget aztán kb. semmit nem tart be. Másokkal meg ahogy észreveszem tök lazán szervez programokat, ha elhívják simán elmegy velük.

És a másik ami még furcsa, hogy számomra időnként képtelenség elérni. Telefonon szoktam próbálkozni, de az SMS-ekre többnyire nem válaszol, vagy csak elég szűkszavúan (elég gyakran küldök SMS-t). Ha felhívom azt néha felveszi, de van amikor nem. Viszont amikor beszélgetünk telefonon vagy élőben akkor teljesen normálisnak tűnik, nem tudom megjátssza-e csak vagy tényleg szívesen lát. Képtelen vagyok eldönteni, ezért is tettem fel a kérdést.


2017. jan. 28. 07:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Ott volt a múlt nyár, amikor meg kb. alig találkoztunk egész nyáron mert neki egyszerűen nem volt hozzá kedve. Pont nyáron amikor a legtöbb mindent lehet csinálni. Sok lehetőség lenne a lakhelyéből adódóan amit ott a környéken csináljunk, de alig akar valamit velem
2017. jan. 28. 07:49
 2/4 A kérdező kommentje:
Szokott ilyeneket mondogatni egyébként hogy jó havernak tart, de mondani könnyű
2017. jan. 28. 07:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerűen kideríthető a dolog. Ha te nem kezdeményezel kapcsolatot vele egy ideig, akkor szokott ő is keresni magától? Amennyiben nem, akkor nem sokat jelentesz neki.
2017. jan. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon ritkán előfordul hogy magától felhív telefonon
2017. jan. 28. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!