Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha nem bírnak?

Mit tegyek ha nem bírnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Tavaly volt egy úgymond KAMU barátnőm . Hülyültünk és amikor ténleg csak butaságból elkezdtem énekelni ő levideózott és elküldte az egész osztálynak. Abban a percben mint ha egy elefánt ült volna a szívemre nagyon rosszul éreztem magam .Könyörögtem , hogy törölje le de ő azért se törölte. Másnap iskolába nem szólt hozzám ,és ha elment valaki mellettem belémlökött és sarki k*rvának nevezett. Nagyon rosszul esett hiszen aszt hittem ő igazi barátom , és legalább páran nem fordulnak el tőlem.De mint említettem ez tavaly volt.Most elkezdődött a következő iskolaév. Év elején azthittem mindenki elfelejtette az egészet, jobb szemmel néznek rám . De nem.Lökdösnek, szünetbe pedig le se sz*rnak . Ha meghallom azt a zenét rosszul vagyok.De nem csak , hogy a suliba itthon is elkezdtem csúnyábban beszélni , agresszívabb lettem és flegma is . Nagyon nagyon megkérem a segítségeteket , mit tehetnék hogy jobb szemmel nézzenek rám ? Sőt nem vagyunk olyan gazdagok ezért öreges ruhákba , kínai ruhákba járok .Ezért is lenéznek....

2017. jan. 29. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg mi a bajuk veled.Amúgy fel is jelentheted a csajt.Sérti a személyi jogaidat.
2017. jan. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
uristen milyen fereg ember csinal ilyet ki kene taposni a belet, de a tobbiek se normalisak ha ezert utalnak teged mert hulyesegbol enekeltel, nem tudom mit lehetne tenni, lehet az a szemet csaj hergeli ellened a tobbieket is.
2017. jan. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!