Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy nő kezdeményezhet barátkoz...

Egy nő kezdeményezhet barátkozást/haverkodást egy férfinél?

Figyelt kérdés
Mit gondolnak erről a férfiak?
2017. jan. 30. 10:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Kezdeményezhet. Szerintem a többség örül neki.
2017. jan. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
És hogyan csináljam, hogy ne gondolja azt, hogy túl rámenős vagyok és hogy ne értse félre?
2017. jan. 30. 10:45
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincs recept. Én voltam a legfélénkebb tinilány a világon, mégis "lehűtött" egy srác, hogy nem akar megbántani, de ő csak barátságot akar. Ott álltam leforrázva, és nem értettem, hogy miért mondja ezt, mikor még csak nem is tetszik, tehát még akaratlanul sem adtam neki jeleket.
2017. jan. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Értem. Nem vagyok már tinilány és másokkal kapcsolatban nem is agyalok ennyit, de ő egy olyan igazi komoly férfi, magas pozícióban stb. Tényleg nem szeretném, ha félreértené a közeledésemet...
2017. jan. 30. 10:50
 5/27 Alain Delon ***** válasza:
Hívd le kocsmázni vagy meccsre. Akkor biztos nem érti félre.
2017. jan. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Az előbb írtam, hogy egy igazi komoly férfi, komoly hivatással... nem jár ilyen helyekre szerintem.
2017. jan. 30. 10:52
 7/27 Alain Delon ***** válasza:
Azért megkérdezheted tőle, hogy mit szól a férfi kéziválogatott világbajnoki szerepléséhez. Alapnak nem rossz. Ha semmit, akkor folytatod neki valami mással. A nők úgyis nagy dumások.
2017. jan. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Alapból én is "nagydumás" lennék, de vele kb. kuka vagyok... :/ Olyan okos és mindig attól félek, hogy valami butaságot mondok... miért nem tudok olyan laza lenni, mint ő?
2017. jan. 30. 12:23
 9/27 Alain Delon ***** válasza:
Akkor te nem csak haverkodni akarsz. Haverkodásnál odaszól valami lazát az ember, és nem görcsöl, hogy butaságot mond.
2017. jan. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Haverkodni akarok. De mi van, ha leégetem magamat valami butasággal és egy orbitális libának tart majd? :/
2017. jan. 30. 12:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!