Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem foglalkozik velem a...

Miért nem foglalkozik velem a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

Mostanában a legjobb barátnőm, legyen a neve e, nem foglalkozik velem és leszar. Nincs olyan a suliban, hogy csak úgy ketten beszélgetnénk, hanem mindig ott van valaki velünk. Van egy másik lány, akinek a neve most p lesz, ő pedig e-re tökre rá van cuppanva. De mármint hogy, úgy hogy kb mindig odamegy hozzá vele van, beszélget vele amivel alapból nem lenne semmi baj, de hogy ilyenkor mintha levegővé változnék, engem e elfelejt és nem foglalkozik velem. Ugye ők egy felé laknak és p folyamatosan hazasétál vele, merthogy miér ne. És van egy másik barátnőm, neki legyen a neve b, ő a p egyik legjobb barátnője, és olyan is volt már, hogy ő 3an sétáltak haza (úgy volt hogy b és p átmennek valamelyikükhöz) de p átment e-hez és b pedig egyedül sétált onnan haza. Aztán ma is az volt, hogy tesin e meg p együtt voltak én meg full egyedül voltam és ez tökre szarul esett e-től. Azt h e nem foglalkozik velem már többen is észrevettük és a többiek próbálnak segíteni, de hát ők nem tudnak. Ezt az egészet már elmondtam e-nek, hogy ilyenkor szarik rám és nekem szarul esik, de mintha nem is vele beszéltem volna nem emlékszik rá, vagy nem is tudom, de a lényeg, hogy nagyon rossz nekem ez így és nem tudom mit csináljak. Mi lehet a baja velem e-nek? előre is köszi

14/L



2017. jan. 30. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Sok ilyen barátom volt. Amit tegyél hogy te is szard le. Én fiú vagyok de engem is így hagyott el sok barátom.Te se menj oda hozzá...ha oda megy hozzád akkor tudhatod hogy kedvel de ha másokkal gyakrabban van akkor csak haver vagy neki. Ha 2 hétig kb nem megy oda hozzád akkor vagy haragszik valamiért vagy nem akar tovább spanolni veled. Más barátokat keres..szerintem....De sok sikert!!!

Amm jó csaj vagy?

2017. jan. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert csak te gondoltad legjobb barátnődnek. Köztetek legfeljebb csak felszínes haverság lehetett. Ha valaki az igaz barátod, akkor nyilvánvalóan keresné is a társaságodat.
2017. jan. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem igazán csak haverok vagyunk. Tényleg ő a legjobb barátnőm, nagyon sok mindent tudunk egymásról és megbízunk egymásban, csak mostanában ilyen lett és nem tudom mi rosszat tettem ellene.


#1-es fingom sincs, hogy jó csaj vagyok-e :D

2017. jan. 30. 15:36
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Talán próbálj meg igazi barátokat keresni.

Illetve, ahogy olvastam a leírást, az jött le, hogy neked van egy barátod, "e", viszont "e"-nek van több is. Így neki valószínűleg fel sem tűnik, hogy téged elhanyagol, mert mindig társaságban van, ellentétben veled, akinek nincsen más barátja.

Hogy mi baja lehet veled, kérdezd meg, és megtudod.

Ha meg úgy érzed egyedül vagy, menj oda hozzájuk, és beszélgess velük, legyél velük egy társaságban, vagy menj oda másokhoz. Ha csak ülsz a fenekeden, és azon gondolkozol, mért vagy egyedül, ha nem csinálsz semmit, egyedül is fogsz maradni.

Vagy nem szereted a többi embert, aki "e" körül lézeng? Érthető, mert azt hiszed, elveszik a barátnődet. De ha nem is akarod őket megkedvelni, megismerni, és "e" nem fogja őket otthagyni, akkor vagy megszoksz vagy megszöksz.

2017. jan. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, nekem is vannak ugyanugy mas barataim is, es többnyire mindig csapatban vagyunk a lányokkal. Én is ugyanúgy el tudnék menni a többiekkel vagy akárkivel igazából csak én nem akarom őt otthagyni, mert tudom, hogy szar. És ezért nem értem, hogy ő miért hagy ott egy csomószor, miközben én nen teszem vele
2017. jan. 30. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!