Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem adják meg?

Miért nem adják meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Máma lebetegetés miatt itthon maradtam (migrénes vagyok) Az összes osztálytársam utál. Elkéne valakitől a leckét kérnem de mindenki sz*rik rám és még ha egyetlenegy gombnyomás is nekik hogy lefotózzák ezt se teszik meg. Osztálytársam annyát bejelöltem de letiltott , és nem hajlandó még a lányát megkérdezni sem hogy oda e tundá adni. A tanárok már nem ez az első eset hogy ezért akandak ki rám ,és ordítanak le. Már Félek iskolába menni mert mindig valaki szid , bánt . Itthon a legjobb. Mit tegyek ,hogy holnapra valaki odaadja , vagy legalább a tanárok ne akadjanak ki rám ???

2017. jan. 30. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel a tanárt és mondd meg neki, hogy ettől és ettől az embertől is megpróbáltad elkérni, de nem adják oda így őt szeretnéd megkérni, hogy mondja meg miből készülj.
2017. jan. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nekünk nincs meg a tanár telefonszáma .
2017. jan. 30. 16:42
 3/4 anonim ***** válasza:
A szüleidnek sincs?
2017. jan. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tanár facebook-ja?
2017. jan. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!