Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek az barát akivel...

Szerintetek az barát akivel sokszor összeveszek?

Figyelt kérdés
A barátommal sokszor összeveszek és húsz perc múlva ki is békülünk.

2017. febr. 1. 16:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Először is nem mindegy milyen barát. Néhány napja vagy pedig évek óta. Az sem mindegy, hogy milyen gyakran vesztek össze. Annyit viszont biztosan tudok, hogy ha nem vesznétek össze, a barátság teljesen értelmetlen lenne. Szerintem veszekedés nélkül eg barátság sem marad tartós. A veszekedés felnyitja az emberek szemét és elfogadtatja velük, hogy kik is valójában. Sok szerencsét!!!
2017. febr. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
van olyan spanom akivel egy idő után kiakarjuk nyírni egymást xD
2017. febr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tényleg nem mindegy, hogy mióta vagytok barátok. Pár hónapja vagy esetleg pár éve. Én a legjobb barátnőmmel mindjárt tíz éve ismerjük egymást, és sajnos, nem sajnos, voltak olyan időszakok, amikor úgy összevesztünk, hogy napokig nem szóltunk egymáshoz. Volt, hogy a suli folyosóján kiabáltunk egymásra, mert valamivel felhúztuk egyik a másikat. De mindig kibékültünk, és mai napig tartjuk a kapcsolatot, sőt. Ezt most neked kell eldönteni, mi nem dönthetünk helyetted.
2017. febr. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem annyira, habár, hogyha ő pl hirtelenharagú, te meg úgy fogadod el, el tudod őt és ő is igazából téged fogadni, akkor még tudtok lenni igazi barátok, hogyha már hozzá vagytok szokva, hogy nem lazán, barátian vitáztok, hanem valamilyen szinten egymástak estek puffogva, és úgy nyilvánitotok véleményt. Szerintem beszéld meg vele, hogy ne ugorjatok egymásnak "szétvetazideg"-fejjel, és ne veszekedések legyenek közöttetek, hanem valódi viták. Egyenrangúak vagytok, és mindketten tisztelitek egymást, hajlandóak vagytok szépen nyugodtan csendben végighallgatni a másik véleményét, érveit. Szóval egy -egy adott vita nem ér annyit, ne kapjátok fel a vizet, csak szimplán dumáljatok kedvesen , vitassátok meg a dolgokat, lazán ütköztessétek az érveket, és akkor barátságnak lesz mondható az.
2017. febr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM NEKTEK A VÁLASZOKAT . 1. ÉS 3. KÜLDŐNEK ANYUKÁINK ISMERTÉK EGYMÁST ÉS MAJDNEM EGYSZERRE SZÜLETTÜNK. DE 4 ÉVE ISMERTÜK MEG EGYMÁST JOBBAN
2017. febr. 1. 19:12
 6/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Az igazán erős kapcsolatok, azok amelyekben a felek kimondják a problémákat, és nem fojtják el magukban érzéseiket. Természetes, hogy az emberek veszekednek.

Üdvözlettel,

A. Pszichológus

2017. febr. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2017. febr. 2. 09:15
 8/12 anonim ***** válasza:
Ki ismeri egymást?
2017. febr. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
NA kinek az anyjai? Nekem?
2017. febr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, hogy ne hagyjalak lógva. A kérdező anyja és a kérdező barátjának az anyja voltak barátok.
2017. febr. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!