Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan haragszik a legjobb...

Jogosan haragszik a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés
Az utóbbi egy évben egészségügyileg nem voltam a toppon, lett egy súlyosabb betegségem, aminek a tüneteitől nagyon szenvedtem egy jó fél éven át. Lelkileg is megviselt ez az időszak. Gyakorlatilag csak magammal és a szűk családdal tudtam foglalkozni, mással nem nagyon. Végre rendben jöttem nagyjából, és a legjobb barátnőm nagyon megharagudott rám, amiért nem foglalkoztam vele az utóbbi időben. Szerintetek ez jogos? Tudta, hogy min megyek keresztül, elmondtam neki, de őt csak az érdekelte, hogy nem tudok vele találkozni. 28/N
2017. febr. 5. 12:57
 1/3 anonim válasza:
100%
Önző! Rossz állapotban voltál és még ilyenkor is az fáj neki hogy nem vele volt foglalkozva! Semmi jogosság nincs benne. Legalábbis szerintem.
2017. febr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Épp elég gondod volt neked, s még vele is kelljen foglalkoznod? Hát ennyire van melletted jóban, ROSSZBAN? :) Valóban önző.
2017. febr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 viva75 válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólokkal. Tudta, hogy min mész keresztül, hogy mennyire megvisel. Ahelyett, hogy megsértődik és csak az ő javát nézi, inkább lelki támaszt kellett volna nyújtania. Hisz ezért is válik valaki legjobb baráttá; mert jóban rosszban kitart(ahogy az előttem kommentelő is írta) :)
2017. febr. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!