Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezhet ennyire önzetlen és...

Létezhet ennyire önzetlen és feltétlen barátság?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és régebb óta ismerek egy fiút, ő 17 éves. Nagyon jó barátok lettünk idővel és minél jobban megismertük egymást, annál inkább úgy érzem, mintha testvéri kötelék lenne közöttünk. Nyilván nem valóban, hanem tényleg úgy kezel, mintha a testvére lennék. Neki soha nem teher, hogy meghallgasson, sokszor meglep, szekáljuk egymást és feltétlenül bízunk egymásban. Emögött nincs semmi hátsó szándék, ugye? Vannak még ilyen fiúk, akik tényleg ennyire emberiek?
2017. febr. 6. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Biztos, hogy nem szerelmes beléd?
2017. febr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Igen, nekem is van egy ilyen fiú barátom. 20 évesek vagyunk mindketten, de feltétlen bizalom van köztünk, stb. Nem hinném hogy a különböző nem kizáró ok lenne a szoros barátságra.
2017. febr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Miért ne létezne ? Csak éppen a megfelelő embereknek kell találkozni. Optimális esetben ha még szexuális vonzalom is van, akkor élet végéig tartó boldog házasság is lehet belőle. Ha a szexuális vonzalom csak enyhe, akkor nem kell összekeverni a barátsággal.
2017. febr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem létezik, és ezt te is tudod. A többi, (fiú)barátjával is meglepik egymást és a többi? Nem, ugye? Ezt csak a punc... a későbbi esetleges szex lehetősége stimulálja. Nem kizárt, hogy perpill érez valami többet is, de hogy nem önzetlen haverkodás a célja, az holtbiztos.
2017. febr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
#4 Nem értek egyet, én a 20 éves válaszoló vagyok. Ha nem létezik ilyen barátság, akkor pl. hogy hogy nem próbálkozott még be nálam az én ilyen mértékű fiú barátom? Évek óta ismerjük egymást. Ha nem lenne ilyen, akkor nem lenne itt rá 2 élő példa.
2017. febr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A félénkebb fiúk nem szoktak nyomulni a lánybarátjukra, ha tetszik nekik, mert a barátilag elismert együttlét jobb, mintha a csaj azt mondaná, hogy neki így nem okés ez a "baráti" kapcsolat és megszakítja vele a továbbiakat, ergo nincs semmi esélye a közelében lenni többet.
2017. febr. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
42%
Létezik ám. Minél tisztább egy elme, tökéleteshez annál közelebbi barátságra képes.
2017. márc. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!