Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm folyton...

A legjobb barátnőm folyton beszólógat, csesztet miért?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm folyton beszólogat. Nagyon nagy a pofája és elégbunko tud lenni.múltkor másik barátnőmnek mondtam hogy egy kicsit már sok nekem abbol amiket csinál meg hogy egy kicsit tul nagy most már a pofája. Erre barátnőm mondta hogy legjobb barátnőm meg azt mondta neki hogy neki az a baja hogy nekem nagy a pofám. Pedig én csak azért szólok vissza neki mert ő beszól nekem akármit csinálok. Már az is baj neki ha megszólalok órán mert akkor elkezdi hogy Na ..... megszólalt. A nem tudom kije meg tanitota ilyen önvédelmes nem ton mire és folyton elkezdi hátranyomni az újjaimat,kicsavarja a kisujjamat. Nagyon erőszakos szokott lenni. Már nagyon kezd idegesiteni. Még ha mondjuk szünetben nem szolalok meg mert fáradt vagyok vagy valami akkor rl kezdi mondani hogy na ..... bepukadt. Mit csináljak? Mivel most vagyunk 7. Ezért nekem már meg van hova szeretnék menni és ha csak meg említem az már baj neki. És nem értem hogy az a baja e hogy nekem van elképzelésem ez elöttem álló életemről neki meg nincs.

#barátnő #testi lelki bántalmazás
2017. febr. 8. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele. Az ilyen nem igazi barát, csak haver... Vagy még az se. Valószínű hogy elege van belőled, a tipikus bunkó megnyilvánulásai, az hogy bármit is mondasz, vagy meg sem szólalsz, már nem jó neki, erre utal.


Lassan más iskolába kerültök majd, új közeg, sok új ember, biztos találsz ennél sokkal kedvesebb, megértőbb személyt magad mellé. :)

2017. febr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ igazábol nem mindig ilyen nagy mértékben el szokdtunk hülyéskedni de idő közönként kezd el bedurvulni😕
2017. febr. 9. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!