Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most mit tegyek?

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
A legjobb barátom,és én pályáztunk egy diákmunkára,ő nem kapta meg ezért most haragszik,nagyon,még nem is köszön.Csak egy ember kellet már és engem választottak,mert jobban tanulok,mert egy pár hónappal idősebb vagyok,és,mert az én,munkámat már ismerik és tudják,hogy,jól dolgozom,nem tudom most mit tegyek,azt mondták,ha akarom átengedhetem neki a munkát,de nekem is jó lenne a pénz,mert nyáron meglessz a jogsim,kocsit is szeretnék majd venni,illetve a felsőfokú nyelvvizsgám is pénzbe fog kerülni,én nem haragudtam volna,ha ő kapja meg a munkát helyettem,a szüleim és a többi haverom,a barátnőm azt mondta,hogy sz*rjam le és pukkadjon fel magában a pénzéhes,de még kikérem több ember véleményét is.A válaszokat köszönöm.

2017. febr. 11. 11:05
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Mit tegyél, egyértelmű: segíts neki másik munkát szerezni. Jó nagy tahó környezeted van, hogy mindnek csak a "szard le" jutott eszébe tanácsként.
2017. febr. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Na nehogy már te mondj le a munkáról, keressetek másikat és meg lesz oldva a helyzet, egyébként jó lelkiismereted van.Vajon forditott helyzetben a barátodnak is lenne lelkiismeretfurdalása,nem te tehetsz arról,ha téged választottak, helyesebben te érdemelted meg a bizalmat.
2017. febr. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
csak volt a legjobb barátod. innentől kezeld úgy, mint bárki ismerőst.
2017. febr. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Egyáltalán nem biztos, hogy irigység van a háttérben. Ki tudja, mire kellett volna neki a pénz, lehet, hogy éhezik a családja. Nem látsz be a 4 fal közé. Próbálj segíteni neki, hogy találjon ő is valamit.
2017. febr. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%

Azt tudod egyáltalán hogy neki miért kellett volna?

NEM!

Lehet neki jobban kell a pénz....

2017. febr. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ők gazdagok,kiejtette a száján,hogy iphone 7 és már ott volt,a faterja mindent megvesz neki,én meg annak idején a samsung galaxy s6-ért fél évet dolgoztam és még a fater meg a nagyi belepótolt,biztos,hogy nem éheznek,nem tudom mire kell neki a pénz,de biztos nem kajára meg ilyenekre,hanem tök hülyeségekre amire nincs is szüksége...
2017. febr. 11. 12:03
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg egyáltalán minek foglalkozol vele, ha igazi barátod,nem csinál belõle problémát.Tehát igen irigy rád, mert jobb vagy nála.A gazdag emberek nem szeretik,ha a gyengébbek ésszel gondolkodnak, tisztelet a kivéltelnek.
2017. febr. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az olyan nem barát, aki a másik sikerének nem tud örülni.
2017. febr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8/8 igen most mondtad meg a lényeget köszi,rádöbbentettél a lényegre,ezzel az emberrel nem szabad foglalkozni.
2017. febr. 11. 13:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Fogadok, hogy lányok vagytok.
2017. febr. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!