Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Nem akarok kijönni...

Mit tegyek? Nem akarok kijönni belőle?

Figyelt kérdés

Mit tegyek? Nem akarok kijönni belőle?


Olyan lányokkal, nőkkel érzem jól magam, akik önmaguk szerint (nem egyszerre, de) defektesek, nyomorultak, akik álmodoznak, akik vegetálnak, akiknek egy lelki szemetesláda lehetek, akik angyalokkal beszélgetnek, alázásra várnak, menthetetlenek, hosszú lelki taccson vannak, elveszetteknek egy kiút lehetek... stb, stb. Nekik jó vagyok, nekem is ők, mellékesen van más lehetőségem is, de mégis.


2017. febr. 12. 12:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem egyetlen egy oka lehet, az pedig az, hogy rühelled a felszínes kapcsoaltokat, hogy szeretsz mély dolgokról beszélgetni, érzelmekről konzultálni, lelkizni, filozofálni, bennsőséges teret nyújtani, biztonságot nyújtani.


Sok embert a hideg ráz a felszínes beszélgetésektől, a csacsogásról, a körömlakkok, a fodrász, a pletyi témájától, helyette szeretnek politizálni, komoly eszmecserét folytatni, pszicho analizálni. Ez mély intellegtusról ad tanúbizonyosságot. Nem hiszem, hogy kétségbe kell esned. Szerintem próbáld meg kiismerni magad. Menj el egyedül nagy utazásokra, ismerkedj meg új emberekkel, külföldön, vagy itthon... Légy nyitott a világra, vagy akár eljárhatsz anonim alkoholisták klubjába ( az eléggé felemelő érzés, még ha nem is vagy az, tudom elég groteszk, de engem totál felpörget egy-egy ilyen gyűlés..)


Szóval nyomjad! :) Sok sikert!

2017. febr. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!