Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet egy közösségi oldalon...

Lehet egy közösségi oldalon fejleszteni a kommunikációs késxségeket?

Figyelt kérdés
Ma letöltöttem az instagramot és nagyon megtetszett. Annyira nincsenek barátaim, facebbokot nem is használok. Épp ezért szerintetek közelebb kerülhetek instagramon keresztül ismerősökhöz? Élőben eléggé gátlásos vagyok és nem is bírok sokat társaságban lenni, de úgy érzem ez nekem való.😊Szóval szerintetek lehet valahogyan ismerkedni?

2017. febr. 12. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:

lehet


két bnőm is volt közösségi oldalról való megismerkedéssel, s egy 'kaland' instáról :)


hasonló problémáim voltak mint neked, élőben nem adtam magamat, gátlás, stb


insta pl nagyon jó haverok szerzésére, mert ha valaki hasonló dolgokért érdeklődik mint te, azt látod

pl imádod az autóversenyt, akk #hungaroring, #verseny #autó #gyors, és akik ott kijönnek, hasonlóan gondolkodnak mint te; likeolsz sok képüket, beköveted, néha néha kommentelsz, aztán akár haverok is lehettek később

2017. febr. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Barátokat szerezni, ismerkedni lehet. De a kommunikációs készségeket nem tudod fejleszteni. Hisz telefon. Na igen,mióta létrejöttek a hiper-szuper telefonok,azóta az emberek a készülékbe bújnak. Oké,chat-elnek,de nem beszélgetnek. Személyesen nem tudják magukat úgy kifejezni,mint telefonon keresztül. Sokkal könnyebb leírni valamit,aztán soha többet nem látni egy illetőt,mint a szemébe mondani,és vállalni utána a felelősséget.

Ezek az alkalmazások egy részről jó,de nagyon elbutítják az embert. Pl. helyesírás "a telefon úgyis kijavítja"..számolás (egyszerű) "van számológépem" stb.

Inkább ismerkedj élőben,mint telefonon. :) Nekem ez a véleményem erről.

2017. febr. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jó látni, hogy vannak értelmes emberek. :D Napról napra próbálok fejlődni, hogy minnél közvetlenebb legyen és ne legyenek a beszélegtéseim erőltetettek.
2017. febr. 12. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!