Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi történik velem? Mi lenne a...

Mi történik velem? Mi lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
Régen mindig a nevetgélős, barátkozós kinyílt lány voltam, most hogy elkezdődött a középsuli nemtudom mi történt, de csak a régi barátok maradtak, itt új suliba nem is alakult ki semmiféle nagyobb barátság, mindenkivel beszélőviszony, meg kb elvagyok...De inkább csendesebb lettem, meg se szólalok, barátkozni se merek..nem találom a helyem ebben az osztályban:( Régen minden olyan jó volt :'(
2017. febr. 14. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is most kezdodot a kozepsuli es velem is hasonlo helyzet alakult ki azt kiveve hogy a volt barataimmat mar nem erdeklem

Majd csak megszokod ezt az osztalyt is es akkor majd feloldotsz

Addig is talalkoz az elozo sulibol a baratokkal

Es keress magadnak valami elfoglaltsagot sportolj,tancolj vagy jarj lovagolni oda ahova szeretsz ilyen helyeken is lehet baratokat szerezni meg onbizalmat hatha megprobalsz veluk jobban beszelgetni

2017. febr. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lovagolok, most akarok táncot elkezdeni:Dd
2017. febr. 14. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!