Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Összevesztem a legjobb lány...

Összevesztem a legjobb lány barátommal 13/F Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mostanában sokat veszekszünk eg csomó dolog miatt...Megbeszéltük ,hogy elmegyünk valahova hétfön én nem mentem suliba mert irvosnál voltunk...de ő azt mondta nekem ,hogy nem akar sehova menni mert nincs jól meg nincs kedve meg ilyenek...és aznap beszéltem egy másik osztálytársammal fb-n és azt mondta ,hogy velük volt.ÉN Ideges lettem mert még soha nem hazudott nekem és letiltottam és nem szóltqm hozzá de ő se hozzám...Úgy tesz mintha én lennék a hibás.

Mit tegyek? Ki szeretnék békülni vele mert hiányzik de nem tudom ,hogy mit tegyek...



2017. febr. 14. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig annyira egyszerű: ezt mondd el neki. Mármint azt, hogy azért tiltottad le, mert megtudtad hogy másokkal elment, pedig neked azt mondta, hogy nincs kedve stb. És hogy még sosem hazudott neked, ezért rosszulesett, ideges lettél, letiltottad. De már megnyugodtál, hiányzik, szeretnéd megbeszélni. Ennyi. Esetleg ha nem ámítanátok egymást ezzel a barátkozósdival, miközben mindketten többet akartok...
2017. febr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Próbálj meg bocsánatot kérni vagy mond azt neki hogy ki szeretnél vele békülni .. szerintem inkább személyesen mint face bookon mert igy láthatod a reakcióját.Remélem valamennyit segítettem. 13/L
2017. febr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1 es válaszoló.neki van barátja habár mindennap összevesznek apró dolgokon.És tudja hogy miért tiltottam.
2017. febr. 15. 07:11
 4/4 A kérdező kommentje:

És úgy érzem ,hogy lecserélt mert egy másik fiúval barátkozik és az a fiú most hétfön jött ebbe a suliba...

Szerintem ez a barátság végleg elveszett...

2017. febr. 15. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!