Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vajon tényleg barát vagyok...

Vajon tényleg barát vagyok neki, vagy érez többet is, esetleg még barát sem vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,akit már régebbről ismerek látásból,azonban kb. 2 hónapja kezdtem vele barátkozni, a közös barátainknak köszönhetően. Nagyon jófej volt velem mindig, de mondogatta nekem,hogy nem érti, hogy miért ilyen velem, mert másokkal ő egyáltalán nem kedves. Nagyon sokszor találkoztunk kettesben, sokat beszélgettünk, de soha nem öleltem meg, és nem is pusziltam,mert barátságnál nem akartam többet, és nem is akartam, hogy félre értsen.Rengetegszer nevettünk együtt,és sétáltunk is,volt hogy hazáig kisért. Ő sokszor panaszkodott nekem más lányról,én pedig sokszor panaszkodtam más fiúra,amivel gondolom untattam őt. Mostanában viszont szinte minden nap összekapunk valamin,ő azt állítja,hogy sok dolog nem érdekli az életben,de én mindig felidegesítem őt,és idegeskedik rajtam. Többen is kérdezték tőle egyébként,hogy miért nem jön össze velem,és ő ezen is képes felkapni a vizet,én meg csak annyit reagálok,hogy nem az esetem,és el is felejtem a kérdést. Napokban bevallota,hogy bír engem nagyon,de akkor is veszekedtünk,és visszakérdezett,hogy miért is törődik ő az én dolgommal,mert hát én mi vagyok őneki,meg hogy nekem az egyáltalán nem fájna,ha nem beszélgetnénk többet. Ami nem igaz,mert én nagyon is rosszul viselem,ha elveszítem a barátaimat,főleg ezek után,de ő ezt nem érti meg. Ez az egész olyan fura,nem tudom eldönteni,hogy ő hogy tekint rám,és egyszerűen félek megkérdezni,hogy biztos barátom-e,vagy érez mást is. Sokszor megkérdezem magamtól,hogy biztos akarok-e én ilyennel barátkozni,de sajnálnám az időt,amit vele töltöttem,és rosszul is érezném magam miatta.

Mit tegyek,honnan tudhatnám meg,hogy pontosan mit érez?

17/L


2017. febr. 16. 02:16
 1/1 TR75 ***** válasza:
Kérdezd meg, ennek nincs más módja.
2017. febr. 16. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!