Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Levelezne valaki angolul...

Levelezne valaki angolul mindenféle ismeretségi szándék nélkül?

Figyelt kérdés
B1 szint, nincs-skype,fénykép csak levél
2017. febr. 16. 07:15
 1/4 anonim ***** válasza:

interpals

Király hely! :)

2017. febr. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, tegnap regisztráltam, kiderül ;)
2017. febr. 17. 09:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy most felteszem ezt a kérdést, de hogy akarsz ismertségi szándék nélkül levelezni valakivel? Amikor elkezdesz leveleket küldeni egy másik, ismeretlen személynek, akkor azt azért teszed, mert meg akarod őt ismerni. Picit furcsa, de lehet velem van a gond.
2017. febr. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hy! I wanna talk to somebody, because my english soo bad.

I need tell some subject, or you tell me something intresting? :)


Thx for your answer. Bye: xy



Ha kifogsz egy magyar embert, aki ugyan úgy az angolját akarja javítani, de nálad jobb, akkor bátran kérd meg rá, hogy minden levél tartalma angolul menjen, de amit elrontasz, azt magyarul javítsa ki. (vica versa)


Pont ennyire futja az angolom, hogy elkezdjek levelezni értelmetlenül egy idegennel. Remélem jól szemlélteti a dolgot. :))


Van pár jó tapasztalatom az interpals oldallal kapcsolatban, azért mertem ajánlani, bár angolul nem tanultam meg, de ez nem az oldal hibája. :DDD

2017. febr. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!