Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezen már csak nevetni tudok....

Ezen már csak nevetni tudok. Ilyen tényleg létezik?

Figyelt kérdés

Barátkoztam egy fiúval, akiről kiderült, hogy tetszen neki. Hallottam mástól. Most meg hirtelen kerülni kezdett, mert szerinte nagy az orrom. Hát ezen besza'. :'D Ilyen valóban létezik? A másik emberen egy valami nem tetszik és ezért szóba se állunk vele? Mert nem azért mondom, nehogy bárki magára vegye, de nem egy lányt láttam még ilyen orral mint én, és ha mindenféle kancsal...stb embert el tudnak fogadni, akkor engem miért nem? Nagyon türelmes és nyugodt természet vagyok alapjában véve, de már úgy gondolom ez lehet hiba. Talán nem mindenki érdemli meg az oldalam, ha egy testi adottság miatt ítél.

Ti mit gondoltok erről? Nekem ez fura.

L



2017. febr. 16. 07:57
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*m
2017. febr. 16. 07:58
 2/15 A kérdező kommentje:
Mármint a jó oldalam. Bocs a hibákért, érintőképernyőm most vacakol helyenként.
2017. febr. 16. 07:59
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Hány évesek vagytok? Talán általánosba tudnék elképzelni egy ilyen indoklást. Hagyd ezt a fiút. Az is lehet hogy visszahallotta hogy megtudtad hogy tetszel neki és most meg próbálja lejátszani hogy ne legyen gáz. Vagy egyszerűen idióta.
2017. febr. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Elvileg felnőttek. Gyakorlatilag meg mindenhol belebotlok még nagyra nőtt gyerekekkel.
2017. febr. 16. 08:09
 5/15 anonim ***** válasza:
28%

"Barátkoztam egy fiúval, akiről kiderült, hogy tetszen neki."

Ennyi. Szokás szerint a lány barátkozni akar, a fiú meg mást, és mikor rájön, hogy soha nem fog kikerülni a barátzónából, akkor hirtelen elkezdi kerülni a lányt, valami mondvacsinált kifogással. Azt csak nem fogja bevallani, hogy szexben reménykedett, de nem kapott, és innentől tovább nem kíváncsi rád.

2017. febr. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A másik meg az, hogy miért nem mondja akkor, ha akar valamit? Találjam ki mire gondol? ...
2017. febr. 16. 08:17
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Szia! Hát ez tipikus viselkedés egy sértett férfitól. nagyon is ismerős a helyzet, hogy amikor már rájön, hogy nem lesz semmi a dologból, akkor meg kifejezetten bunkó lesz...annyira gyerekes dolog. És biztosra leveheted, hogy tényleg tetszettél neki, különben nem mondana ilyen sületlenségeket, hogy nagy az orrod meg bla bla.
2017. febr. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%

Éretlen kis h*lye, most kortól függetlenül.

Bár szerintem ez csak valami ócska kifogás - mondjuk azért, mert nem tetted neki szét a lábad első szóra -, csak a valódi okot nincs gerince elmondani, ezért kitalált valami kamu marhaságot.

Egyébként meg ne sajnáld, hogy egy ilyen balféktől megszabadultál. :)

2017. febr. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
0%

Kedves kerdezo!

Te nem Győri vagy?

2017. febr. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9%
Sok gondolkodási hibád van, kedves barátom, de egy szóval válaszolva, igen.
2017. febr. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!