Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy fiúbarátom mindenen...

Ha egy fiúbarátom mindenen nevet, mosolyog, amit mondok, az jelentheti azt, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
Mostanában feltűnt, hogy egyre gyakrabban teszi ezt. Nem gúnyosan, ezért merült fel bennem a kérdés. 17/L

2017. febr. 16. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy baromi jó a szöveged. De ha csak őt szórakoztatod ennyire, akkor valószínűleg rokonszenves vagy neki.
2017. febr. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jól érzi magát veled.
2017. febr. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. Vagyis meglehet, de az hogy nevet a vicceiden, az még nem jelenti azt, hogy szerelmes beléd vagy, hogy bejössz neki..

Énis tudok nevetni minden szón, már csak udvariasságból, kedvességből vagy csak mert jó fej a személy.

2017. febr. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vannak emberek akik mindenen röhögnek, kifejezetten idegesítő tud lenni.
2017. febr. 17. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos :)

De nagyon sok jel van amiből rá tudsz jönni. Olvasgattam én is sokat erről és kiderült hogy tényleg tetszem a fiunak.

Pl utánozza a mozdulataidat ez tényleg igaz volt nálunk, ültünk egymás mellett néztük egymást én elkezdtem felé fordítani a testem és ő is ugyanazt csinálta. Zavarban van melletted, kedves veled, látod a szemében hogy máshogy néz rád...

2017. febr. 17. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha egy fiúnak tetszel, mosolyogsz rá, és a szemébe nézel, kezdeményezni fog. Ha nem kezdeményez, akkor vagy tehetetlen, vagy nem tetszel neki.

Egyik sem jó, lépj tovább.

2017. febr. 17. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

Nem a vicceimen szokott nevetni, hanem általánosságban mindenen, amit mondok, mással pedig észrevettem, hogy ezt nem csinálja.

Tetszeni ugyan tetszik a srác, de van barátom, így nem akarok semmit tőle, csupán kíváncsi vagyok, na. :D

Várom a további tippeket, tapasztalatokat. :)

2017. febr. 17. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!