Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért érzem azt, hogy az...

Miért érzem azt, hogy az emberek mindenhol egy kicsit mintha szívatnának, viccet csinálnának belőlem?

Figyelt kérdés

Előfordulhat ilyesmi? Vagy csak én érzem ezt?

Azt emberek nem ennyire rosszak gondolom, biztos bennem van a baj, csak beképzelem a dolgot.


2017. febr. 17. 00:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg egy kívülállót is, aki ismer. hogy így látja e. Mert valóban nem mindegy, hogy veled vagy rajtad nevetnek.
2017. febr. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy vettem észre,hogy néhány év ez a divat,mindenkivel ezt csinálják...vagy csak én éltem eddig suttyófalván?xD
2017. febr. 17. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

velem is volt ilyen, de nem minden közegben. Csak volt, h bizonyos közegben elkezdtek heccelni, kinevettek, hülyének néztek, bármit mondtam. Szerintem már többször is kerültem ilyen helyzetbe, más közegekben meg normálisan állnak hozzám.

Nem tudom, miért van ez, gondolom, bizonyos embereknek szükségük van rá, hogy fölényeskedhessenek valakivel, és azt választják, akit a leggyengébbnek tartanak.

2017. febr. 17. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3


Az nagyon gáz ha valakinek erre szüksége van.

2017. febr. 17. 06:00
 5/7 anonim ***** válasza:
sok ember ilyesmikhez folyamodik, hogy ne érezze egy jelentéktelen senkinek magát.
2017. febr. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De pontosan miből áll ez a viccet csinálnak, szívatnak? Ha írnál egy két példát, akkor könnyebben meg lehetne mondani, hogy mi a szitu.
2017. febr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6


A fodrász elcseszte a hajad...de jó az neked (jelezve, hogy én alacsonyabb rendű vagyok, úgyis mindegy)


Véletlenül kiszakad a doboz alja, és kihullanak belőle a cuccok (amiről nem én tehetek), erre ők (mit csinálsz te szerencsétlen, szedd össze magad)


Beleverem a fejem egy vaskorlátba és elkezd ömleni a vér belőle. Erre ők (HAHAHAHAHAHA mit csináltál te szerencsétlen?)


Nem voltam jelen osztályfotózáson és megkérdezett a tanár, hogy miért, erre elmondtam, hogy beteg voltam. Mire ők (nem számít, úgysem vagy fontos ember)


Még folytathatnám, most ennyi ugrott be.

2017. febr. 17. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!