Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Zaklatás Facebookon! (? ) 15F

Zaklatás Facebookon! (? ) 15F

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok, és Facebookon van egy másik srác, nálam egy évvel fiatabb, aki zaklat. Mindíg mindent like-ol amit megosztottam, többször kértem már hogy hagyjon békén, de nem változik... Többen is kérdezték, hogy ki ez, aki minent like-ol. Én sem tudom. Ha törlöm az ismerettségek közül akkor látja amiket megosztottam? Ezen kívül letölti a képeimet Facebookról,és megváltoztatván azokat visszaküldi nekem Messengeren. Ki ez?? Hogyan rázzam le? Már fél éve hogy zakkat! Nem bírom!

2017. febr. 19. 07:46
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Jelentsd a facebooknak, ök rendezik a dolgot
2017. febr. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1 A facebook ezzel semmit nem fog tenni.


Egyébként tiltsd le, akkor nem tud írni/megnézni semmit rólad..

2017. febr. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Állítsd ugy az oldaladat hogy csak az ismerosid lassak amiket megosztassz es amiket kiteszel, utána pedig töröld a srácot.
2017. febr. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nos, épeszű ember épp ezért nem igazol vissza mindenkit, csak valódi ismerősöket, barátokat. A lájkolas nem zaklatás amúgy. Le lehet tiltani a fiút és akkor semmit se lát
2017. febr. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!