Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezért nem mehet a barátkozás,...

Ezért nem mehet a barátkozás, min kéne változtatnom, hol barátkozhatok másokkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mi az amin érdemes változtatnom?

Hogyan és hol tehetek szeret barátokra?


Szerintetek miért nincsen pl párkapcsolatom? Lehet, hogy ezen dolgok miatt sincs senkim?



Roma származású lány vagyok, de nevelőszülőknél élek - ők magyarok, tehát magyar családban nevelkedtem.


Gimmnáziumba járok

Ez az utolsó évem az érettségi megszerzéséig.


Eléggé visszahúzodó, csöndes lány vagyok, introvertált személyiség.


Ha valaki viszont közvetlen velem és nyit felém, akkor hamarabb feloldódom.


Fordított esetben az a komplikáció sokszor, hogy félek az emberek reakciójától, hogy mit gondolhatnak rólam és van egy kis megfelelési kényszerem.


Nincsenek barátaim ,csak pár haver akikkel ritkán, de tudok beszélgetni általában csak felszínes dolgokról.


Ha meglesz az érettségim, természetesen tovább fogok tanulni.


Nagyon szeretem a könyveket, szabadidőmben sokszor olvasni szoktam.


Állatbarát vagyok.


Soha nem volt még barátom

( párkapcsolatom )


Nem tetszem a férfiaknak. Nem közeledtek felém, nem érdeklem őket.


Az öltözködési stílusom. Elegáns ruhákat hordok ( ing, kosztüm, stb)

De inkább a sportosabb vonalat követem és a sötét színeket kedvelem.

( fekete,bordó, szürke )


163 cm vagyok és 58 kg. Most fogyókurázom ami lényegében csak annyit jelöl, hogy kevesebbet eszek és szigorú szénhidrátkorlátozáson vagyok. Most az elsődleges célom, hogy megtiszítsam a szervezetemet a cukroktól és mérgektől. Futni szeretnék majd elmenni, de a tanulásra sok időt kell fordítanom ( mert jönnek a vizsgák majd ) ezért a nyáron a diákmunka mellett szeretnék majd futni és kerékpározni is.


Nem dohányzom.

Nem iszom alkoholt.

Ápolt vagyok.


Számtalan hibám van.

Pl: Szétszórt vagyok, így ha valamivel megbíznak lehet elfelejtem, ezért ezen most már tudatosan, de változtatni akarok.


Túlságosan érzékeny vagyok. Nem sértődöm meg hamar ( sőt ) de vannak pillanatok amikor nagyon mélyen érintenek bizonyos dolgok.


Néha előjön a beszéd hibám. NAGYON picit pösze vagyok, igazából az emberek 90%-a ezt észre sem veszi. (Jártam kiskoromban logópédiára) Engem mégis zavar, ha tudom, hogy "basszus már megint kinnt volt a nyelvem, nem így mondjuk az 'sz' betűt". És olyankor arra figyelek akaratlanul is, hogy szépen ,tisztán kommunikáljak másokkal. Ilyenkor volt rá precedens, hogy felfigyelt az illető arra, hogy mi a probléma.


Néha nagyon passzív vagyok és mellettem csak erősebb személyiség lehet valaki.


Ritkán, de olykor naív vagyok és lehet, hogy mások ilyenkor infantilisnek, gyeremetegnek "megneszel".


Türelmetlen vagyok, de nagyon! Ha valamire/valakire várni kell. Belül már tombolok 10 perc várakozás után. Nem látszik rajtam mind ez. Egy valamit leszámítva,ilyenkor rázom a jobb lábamat.


Nem élek társasági életet, nem járok szórakozóhelyekre. Inkább olvasok, tanulok, filmeket nézek. Vagy moziba megyek.


Komoly vagyok.


Hamar meglehet nevetettni, de én magam nem vagyok egy vicces - szórakoztató személyiség. Bármennyire is szeretnék valakinek mosolyt csalni az arcára, sajnos ritkán jött össze ez.


Nincs bennem semmi titkozatos.

Nem vagyok szexi, dögös, szép lány.

( igen, a szépség relatív)


A külsőmön nem tudok változtatni. Mármint a bőrömszínét nem tudom levakarni.


Épp ezért inkább azt tartottam fontosnak és tartom most is kardinálisnak, hogy hasznos tagja legyek a társadalomnak.


De már most tudom, hogy én nem leszek egy prudens, nagy tudású ember. Sokat olvasok, böngészem a netet, szeretnék művelődni.


Csak úgy érzem kevés mind ez...és mindenki jobb nálam. Valamiben kiemelkedő. Az osztályban szinte mindenki jó képességű diák és hozzájuk képest, gyengén teljesítek. Ezért van amikor egésznap csak a könyveket bújom, a tételeket dolgozom ki és tegnap mégcsak kisem mozdultam a szobámból. Sokan a velem egykorúaknak erőfeszítés nélkül menni fog az érettségi. Nagyon jól tanulnak és elképesztő, hogy milyrn okos társaim vannak. Örülnék, ha nekem is úgy menne a tanulás mint nekik. Egy biztos, ezek a diákok már most büszkék lehetnek az elért eredményeikre és ez tökjó, csak nagyobb lenne a boldogságom, ha én is közéjük tartoztam volna. De...2-es matekkal és amúgy 3,5 átlaggal ez nem fog menni. Mindenki más 4-es tanuló és a legrosszabb jegyük a 3-as. Tudom, hogy van köztük olyan akiknek hasonlóan nehezebben megy a tanulás, mégis esetükben a sok munkának lesz eredménye és nem kell elhinni, de ilyenkor egy csepp irigység sincs bennem, én inkább elismerem őket és nem csak azért akartam volna beilleszkedni közéjük, mert gyengén tanulok, hanem mert sokan nem fogadtak el még mindig. Zavarja a többségét a származásom és ezt nyíltan kimondják páran.


Még tudnék írni pár dolgot.


De szerintetek, min kéne változtatnom?

Hogyan tudnék másokkal barátkozni, hol ismerkedhetnék olyan emberekkel akik elfogadnak és nem zavarja az illetőt az sem, ha nem vagyok egy okos ember?


Nagyon szeretnék barátok szerezni. De úgy gondolom bennem van a hiba, hogy eddig ez nem sikerült.


Szerintetek most mit csináljak?


Hol tudok ismerkedni emberekkel?


Bocsánat amiért nem voltak éppen összeszedettek a gondolataim.


L



2017. febr. 19. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Így szerintem jó vagy, szerethető, én ha egy ilyet olvasok, mindig felkelti az érdeklődésemet és meg akarom ismerni az illetőt. Barátkozzunk
2017. febr. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Persze, aki szeretne az írhat privátot is.


Köszönöm előre is a válaszokat.


Helyesírási hibákért bocsánat.

2017. febr. 19. 11:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jófej csaj lehetsz. Én barátkozok veled szívesen, ha írsz.
2017. febr. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!