Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Senkim nincs és ilyenkor...

Senkim nincs és ilyenkor nagyon rossz a lelki állapotom. Mit javasoltok, hogy jobb legyen? 27/F

Figyelt kérdés
A kutya jó lenne, de a lakás tulaja nem engedi.
2017. febr. 19. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Akkor macska. Az csendesebb és tiszta is.
2017. febr. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Semmilyen állat nem jöhet.Sajnos!
2017. febr. 19. 11:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg barátokat szerezni akikkel együtt tudsz lógni
2017. febr. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Kanari? Az csak egy ketrecben van, es ha jon a tulaj, lefeded. Vagy horcsog, hal...bar nem tudom mit tudnal csinalni egy hallal...de azert szep tud lenni :D
2017. febr. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
57%

Szia. Teljesen megértelek. Nekem is volt olyan időszakom, hogy nagyon egyedül voltam, a szüleimmel nem jövök ki jól, az a néhány barátom, aki volt, nagyon messze volt tőlem, párom, kutyám, macskám nem volt. Le voltam törve, de legalább munkám volt, ez egy kicsit elterelte a figyelmemet. Utána azon gondolkodtam, hogy igazából nincs miért szomorúnak lenni. Egyedül is jól érezhetem magam.


Úgy próbáltam meg kikecmeregni ebből a helyzetből, hogy összeírtam egy listát, hogy milyen dolgokat szeretnék kipróbálni, hova szeretnék elmenni. És azt találtam ki, hogy minden hónapban el kell mennem valahova egyedül, és csak akkor jöhetek haza, ha nem érzem jól magam. Nem feltétlen kell drága dolgokra gondolni.

Ezeket találtam ki: étterem (kb. 2500 Ft), véradás (ingyen jegyet kaptam strandra), strand, koncert (ingyenes szabadtéri koncert), repülőnap (kb. 2.500 ft), füvészkert (kb 2.000 ft), 1 napos szervezett kirándulás (belföldre néhány ezer forint), fesztivál egy napra (kb 4-5 ezer ft), messze élő rokon látogatása, önkénteskedés, lovaglás (azt olvastam, hogy ha maga alatt van az ember, a lovak közelsége javítja a hangulatát, és kb 3.500 ft egy óra). Egyszer sem jöttem haza amiatt, mert nem éreztem jól magam :-) Elkezdtem hetente kétszer futni is.

Most van párom, és egy kis szervezéssel meg tudtam látogatni a barátaimat is. Kitartás, nem fog örökké tartani ez a rossz időszak!

2017. febr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!