Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet itt tartós barátságot...

Lehet itt tartós barátságot kötni? Mert van egy srác akit itt ismertem meg és nagyon szimpatikus

Figyelt kérdés
2017. febr. 19. 11:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak rajtatok múlik.
2017. febr. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy nekem már többet jelent mint barát. Kezdek bele habarodni
2017. febr. 19. 12:09
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindig van valamennyi veszélye annak hogy egy anonim oldalon ismerkedsz, mert bárki bárkinek/bárminek kiadhatja magát. Az internetes ismerkedésnek pedig eleve része hogy mindenki a legjobb oldalát mutatja mindenben és a lehető legkedvezőbb színben tünteti fel magát.


Amíg nem találkoztál vele vagy nem láttad legalább kamerán keresztül hogy él és az akinek mondja magát, én naivnak tartom a belehabarodást (nincs tökéletes ember és te egy pozitív példaképbe szeretsz bele, általában nem tudva hogy mik a negatív dolgai). Ha nem így van, elnézést kérek természetesen.

2017. febr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz én itt ismertem meg egy komplett pszichopatát,valszeg rendőrségi ügy is lesz belőle.Szóval csak nagyon óvatosan :D
2017. febr. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy szoltál mielőtt valami hülyeséget csináltam volna
2017. febr. 19. 12:29
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Bárki eljátszhat itt bármit...

És legtöbben akik ide ismerkedni járnak, valamilyen komoly pszichés problémában szenvednek

2017. febr. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Na de minek kérdezel a tartós barátságról, ha "kezdek belehabarodni"? Újabb bizonyíték vagytok, hogy fiú-lány barátság csak akkor van, ha legalább az egyikük mást is akar.
2017. febr. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hány èves vagy?
2017. febr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Túl idős ahhoz hogy ilyen hülyeséget képzeljek
2017. febr. 19. 14:59
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

# 6 Egyetértek. Nem sok ép emberrel beszélgettem itt. Vagy panaszkodós, vagy életről lemondó, vagy már mindegy milyen, csak legyen valaki, vagy szakítottak velem, kell valaki gyorsan, hogy én se legyek egyedül típusok.


Lehet itt (is) barátságot kötni, de ahhoz találkozni kell, sok időt együtt tölteni, miegymás. Vagy legalábbis az én koromban már nem úgy megy a barátság, mint oviban, hogy "- Leszel a barátom?" " - Leszek."

2017. febr. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!