Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mentetek már bele "barátságba"...

Mentetek már bele "barátságba" miközben éreztétek, hogy egyoldalú a dolog?

Figyelt kérdés

Én sajnos igen. Nem tudom miért, soha nem fordult elő velem korábban. Valamiért (nem tudom megmagyarázni miért) vágytam erre a kapcsolatra. De kiderült (holott mindig is tudtam a szívem mélyén), hogy végig elég egyoldalú volt. Szinte nem is volt barátság.

Most teljesen megalázva érzem magam. Mit lehet ez ellen tenni? A mai napig napi szinten látjuk egymást (kb féléve alig beszélünk) és most tudatosult bennem, hogy mit tettem magammal, mert valószínűleg ő végig érezte, hogy inkább csak én erőltetem ezt a dolgot (az erőltetést nem szó szerint értem, nem voltam erőszakos, inkább úgy mondanám,hogy én kerestem a másikat)

Az segíteni fog, ha nem látjuk egymást minden nap? Azt sem tudom egyáltalán, hogy értitek-e, hogy miről írok. Én sem tudtam volna ezt elképzelni, hogy valaki alá ennyire alá lehet rendelni magunkat egy barátságban, és hogy csak a másik kapjon valamit ettől a kapcsolattól.


(Itt megemlíteném, hogy mind a ketten heteró nők vagyunk, semmilyen szexuális vonzalomról nincsen szó!)



2017. febr. 19. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagyd majd az idő megoldja !Keress màs baràtokat ismerkedj !
2017. febr. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A kölcsönös barátság érzést amire vágysz, ő lehet hogy nem tudja megadni neked. Szerintem keress mást aki meg tudja ezt adni, őt meg kerüld el.
2017. febr. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyoldalú barátság?

Van egy ismerősöm, akit a facebook-ról ismerek már vagy öt éve. Az eltelt időszakban mindig mellette álltam, támogattam. A viselkedése akkor változott meg, amikor projektmenedzser lett egy multicégnél. Azt mondta kevesebbszer fogunk találkozni, amit furcsálltam, mivel heti egy találkozásnál nem volt sűrűbb az alkalmi beszélgetésünk. Aztán telt-múlt az idő, kérte, hogy a közös képeket vegyem le a facebook-ról, mert nem néz ki jól rajtuk, aztán nem állt közös fotóra, mondván nem érzi szükségét annak. Én segítettem neki a költözködésben, bútort szereltem neki éjfélekig ingyen, hazahoztam vidékről, de programokra egyszer se hívott meg, csak ha már nem ment vele senki, persze én akkor is elmentem. Legutóbb a vizes vébére hívtam el, ahol a szurkolói zónában röpke negyven percre magamra hagyott, mondván zavarja a zaj, aztán visszajött mintha nem történt volna semmi. Van hogy hívom és még csak fel se veszi a telefont, aztán vissza se hív. És ráadásul felállította a sikeres ember mércéjét, aminek én nem felelek meg, és ez annyira frusztrált, hogy értéktelen szarnak éreztem magam hozzá képest. Ráadásul sokszor mondta, hogy rajta kívül nincs cégvezetésre alkalmas ember. Én nem vagyok vezető és nem is akarok az lenni, tehát egy motiválatlan tuskó vagyok a szemében. A viselkedése egészen odáig vezetett, hogy a múltkor ingerülten nagyképűnek neveztem (igaz csúnya szavakat is használtam), ő meg utána egyből letiltott az ismerősei közül. Azóta se hajlandó beszélni velem. Most már egyre jobban meg vagyok bizonyosodva arról, hogy ez csak egyoldalú barátság volt a részéről, amiben tőlem megerősítést várt a sajátos elképzeléseihez, és mivel nem kapta meg, már nem számítok neki semmit. 39/F

2017. júl. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!