Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek baráokat?

Hogyan szerezzek baráokat?

Figyelt kérdés

Régen voltak barátaim ,legalábbis annak hittem őket ,folyamatosan próbáltam megfelelni nekik .Sokszor kihasználtak csak ,lemondtak mindennek a hátuk vagy akár az orrom előtt is. Folyton flegmultak ,de aztán folyton kibékültünk ... Egyszer rámírt a legjobb haverom akit annak hittem akkoriban és aztmondta ,hogy nemérdekelem őt lese szar már többé nemis fog kihívni .Mert nemtudtam velük éjjel- nappal lógni.. Én erre csak annyit válaszoltam ,hogy rendben ha te így gondolod.. többet nemis kerestek ,de ez már a múlté kb 1 éve nincsenek baráaim úgy igazán jó barátim az osztálytársaimon kívül .. De nincs olyan ,hogy felhívnak és kimegyünk vagy valami .. Max facen írok az osztálytársaimmal de aztsem sőrűn .. Kérlek segítsetek mit tegyek ,hogy szerezzek új barátokat akivel elehet lenni, hüjülni , nevetni,aki megért és nem le szól ... Kérlek értelmes válaszokat adjatok ....

14 éves fiú vagyok


2017. febr. 21. 17:35
 1/2 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg valami hasznsos válasz?
2017. febr. 21. 18:39
 2/2 anonim ***** válasza:

Először is, a barátságotokban az írásod alapján visszafolytottad önmagad, ami nem csak abból a szempontból rossz hogy neked nem tesz jót, hanem abból is, hogy mégis hogyan akarsz megtartani egy barátságot úgy, hogy azt nézed hogy megfelelj, ahelyett hogy magadat adnád.

Igaz barátok CSAK akkor lesznek, ha önmagadat adod.

Vállald fel önmagad.

Ami volt elmúlt. Vedd úgy hogy ebből azt tanultad meg, hogy milyen egy egészségtelen barátság, és azt is hogy nem jó ha meg akarsz felelni.

Csak tedd azt amit akarsz, mondd azt amit akarsz, légy az aki vagy. Lesz olyan akinek ez tetszik és akkor nem tágit mellőled. Mert nem azt bírja hogy te megfelelési kényszerben próbálsz bizonyítani valamit, hanem hogy te vagy te és ennyi.

Barátokat meg úgy szerezhetsz, hogy elmész egy olyan helyre ahol olyan dolgokat szeretnek amit te. Pl ha szereted a Game-ket LOL meg WOW akkor menj el a PlayIt Con nevű rendezvényre és haverkodj azzal a rakás nagyon barátságos emberrel aki ott van. Esetleg a MondoCon (játékok, filmek, animék stb)

Csak annyi a dolgod, hogy szard le a multat, fogadd el azt hogy az elmult, fogadd el azt hogy te az vagy aki és ezzel a tudattal és a tapasztalattal amit szereztél a volt barátaidtól és bátorsággal csak lazán ugorj neki a barátkozásnak..(Persze könnyű azt mondani...) Képzeld csinálni is az. A kérdés az, hogy vagy e elég magabiztos és bátor hogy magad mögött hagyd a fájdalmat, úgy fogd fel hogy lecke és legközelebb amikor új barátokat szerzel, tudod mit ne csinálj. Ne akarj megfelelni.

Esetleg menj el sportolni. Ott csomó haverod lehet.

2017. febr. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!