Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek az olyan barátokkal...

Mit tegyek az olyan barátokkal, akik a hátam mögött dolgokat terjesztenek rólam?

Figyelt kérdés

Ezek a fiú "barátok" már 10 éve ismernek engem,oviba is együtt jártam velük,és az általános sulit is együtt jártuk ki.Nagyon sok élményünk volt együtt,de nemrég valami megváltozott.Ők elkezdtek cigizni,inni,külön barátsági kört alakítottak ki nélkülem,exem is köztük volt,és persze más lányok voltak benne,és ez nagyon fájt,hogy ennyire lesz*rnak engem. Persze ez idő alatt én is másokkal foglalkoztam.Azonban megtudtam egy olyan dolgot,hogy az exem azt terjeszti rólam egy ideje,hogy van meztelen képe rólam,és persze az egész baráti társaságban szétterjedt,és ez miatt fordultak el tőlem,és úgy kezelnek,mint egy ribit. Amikor ezt meghallottam,egyszerűen lesokkolltam ezen az egészen,és próbálom kitalálni,hogy mit ártottam nekik,hogy ezt érdemlem. Sajnos én csak a napokban hallottam vissza,és ez előtt pedig kedves voltam velük,és ők is nyalták a fenekem,ölelgettek,mintha nem lenne semmi.Az a minimum,hogy ezek után szóba sem állok velük,csak nem tudom már ebből a társaságból,hogy kiben bízhatok,ki nem hiszi el ezt a sz*rságot rólam. Nagyon fáj,hogy olyan barátokat kell elveszítenem,akiket régóta ismerek,és birtam a fejüket. Nem látom már értelmét,hogy ilyenekkel barátkozzak.Gondolkodom,hogy vajon a tudtukra adjam-e,hogy bizony tudok dolgokat,vagy egyszerűen csak szakítsak meg mindent,és foglalkozzak a nagyon közeli barátaimmal.

Kérlek,adjatok tanácsokat!

16/L


2017. febr. 21. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Ehhez a problémához képest a globális felmelegedés,az éhezés és az hogy orbán viktor a miniszterelnökünk eltörpül...

jézusom ha nekem ilyen problémáim lettek volna 16.évesen-.-

2017. febr. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem csak a címet volt türelmem most elolvasni, mert fáradt vagyok de...

Ha nem igaz amiket terjeszt, akkor nyugodtan állj elé és kérdezz rá mindenki előtt, hogy mért terjeszt rólad ilyeneket.

Ha pedig a titkaidat teregeti ki, akkor négyszemközt kérdezz rá. De mindenképp beszéljétek meg.

2017. ápr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!