Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 25-30 évesek nektek mekkora...

25-30 évesek nektek mekkora társaságotok maradt középiskola/egyetem óta?

Figyelt kérdés

Nekem szinte teljesen leépült, mindenki külföldre, Pestre költözött, vagy nem érnek rá, mert hajtják a munkát a szürke hétköznapokban.

A kommunikációm a családon kívül pár emberre korlátozódik csak. Nem gondoltam volna ezt korábban.


2017. febr. 22. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig új társaságot kell építeni, nem marad meg a régi.
2017. febr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez így szokott lenni.
2017. febr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Család + barátnő van mas nincs, 2-4 barát/haver akikkel meg beszélek pár havonta, vagy akar találkozunk is de egyikük babázik másik még egyetem, tobbi külföld... ráadásul home officeban dolgozom 25/f
2017. febr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Család + 2 barát+ pár haver, de velük sem beszélek napi szinten. Simán van olyan nap, mikor a munkatársaimon kívül senkivel sem beszélek.
2017. febr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Szó szerint semmi.
2017. febr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Nálam épp fordított a helyzet. Diákként zárkózott és hajtós voltam, szinte sehova nem jártam, a barátaim hónapokon át nem láttak. Azóta viszont nagyon pörög a társasági életem. De én Pestre költöző vagyok, ahogy a középiskolás haverjaim is, meg az egyetemi körökkel is élénk a kapcsolat, meg sokszor csak úgy egyedül is kimegyek, itt azért elég sok különböző program, klub, csoport akad, ahol új embereket lehet megismerni.
2017. febr. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Otthon volt egy haveri társaságom, azt hittem, kétirányú az érdeklődés, de amikor kijöttem kb. 1,5 éve Angliába, nem sokkal előtte legjobb barátnőmmel megszakadt a kapcsolatom (régi sztori végére lett pont téve), ebből a haveri társaságból meg hiába írkáltam másokra, ők egyszer sem írtak vissza. Tehát itt vagyok párommal kettecskén, meg otthon a család ugye, de ennyi. Nem hittem volna, hogy lassan 24 évesen ilyen gáz lesz a helyzetem barát téren. Próbáltam helyi magyarokkal találkozni, de feszt bűzös, hangos kocsmákban érzik jól magukat, érdeklődési kört tekintve meg sajnos elég mások voltunk, szóval jelenleg ennyi a helyzet. Melózgatok, sokszor kreatívkodok a konyhában, új recepteket próbálok ki, kísérletezgetek, videókat nézek, sorozatozok, sokszor rámjön a takarításmánia otthon, de sajnos sokszor ezek csak amolyan "űrkitöltésnek" vannak jelen.

Igyekszem változtatni, de eddig falakba ütköztem csak. Jó annak, aki nyitottabb, jobb a beszélőkéje :)

2017. febr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó: próbálj tanulni valamit esetleg. Még külföldiként külföldiekkel próbálj még akiknek szintén nehéz.


Ha szeretsz főzni hívj meg egy egy emberert vendégségbe.


Még azt ajánlom mindenkinek, hogy négy szemközt könnyebb beszélgetni. Esetleg egy pohár bor mellett.

2017. febr. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!