Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Történt már valakivel vagy...

Történt már valakivel vagy ismerösével olyan, hogy félretárcsázott vagy tévesen hívták, de mégis haverok esetleg egy pár lett belölük, akármilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés
2017. febr. 23. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Regényt akarsz írni, vagy filmet csinálni? :D


Á, fogadjuk inkább titkos hódolója vagy valakinek, és sikerült megszerezned a telszámát! :D

2017. febr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ki az, aki téves hívás esetén még beszél tovább?
2017. febr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyuld le a tarcajat es hivd fel, hogy megtalaltad, mert a szemelyie alapjan megkerested a teloszamat. :D igy legalabb eljon majd erte, facebookon ismerosok lesztek es bingo kezdodhet a nyomulas, persze csak esszel. :D
2017. febr. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lett belőle semmi, de volt hasonló történetem. Új munkahely és az egyik kollégám lediktálta a tel.számát, mert ahol jártunk be mi ajtón, azt általában zárták. Mikor megyek hívjam fel és jön nyitni ajtót. Hívom, hogy engedjen már be, mert az ajtóban állok. A telefonban elkezdett értetlenkedni a pasas, hogy hol engedjen be és mi okból kifolyólag. Úgy egy perc vita után jöttem rá, hogy valami nem stimmel. Mondtam neki, hogy ne haragudjon téves szám lesz. Közben más beengedett, leellenőriztük a számot a kollégámmal és két számot felcseréltem :D A müszak végére a téves számról kaptam vagy három sms-t, hogy szeretné folytatni a beszélgetést, mert nagyon kellemes és szimpatikus volt a hangom. Az sms váltások közben kiderült, hogy 10 évvel idősebb és messziről is van. Nem is húztam tovább az időt, megírtam neki, hogy hagyjuk egymást békén, de még azután is írkált egy ideig majd feladta. Ennyi :D
2017. febr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Harmadiknak: Csak kivancsi voltam hogy van e ilyen. A tárcás ötlet amúgy nem jó. XD


Nègyesnek köszönöm ilyesmikre vagyok kivancsi. :)

2017. febr. 23. 20:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem nagy sztori, de egyszer papámat akartam hívni, félretárcsáztam, felvette egy idős úr. Én nagy lelkesen kezdtem, hogy "Szia Papa, Eszti vagyok, képzeld el, tegnap Zolival voltunk a Margitszigeten..." - és vagy öt percig egy levegővel mondtam neki, mennyire király volt az első randim :D (Papám ismerte "Zolit" - a neve persze fiktív).

Mikor végre levegőt vettem, beleszólt az úr, hogy én amúgy ki vagyok.

Én: Eszti vagyok, papa. Az UNOKÁD!!!

Bácsi: Nekem nincs is unokám.

Én: Jaj, papa, ne viccelődj már!

Bácsi: Kisasszonyka, szerintem félretárcsáztál. Nekem csak egy fiam van, de az egy léhűtő, szerintem már nem is lesz családja, lassan kifut az időből. Pedig szeretnék én is egy ilyen cserfes unokát!

Én: Ugyan már, lehet, hogy csak későn érő típus.

Bácsi: Reméljük. Bár, ki tudja, ő olyan magának való volt mindig is. Na, viszont hallásra, aztán Zolival vigyázni!


Utána persze felhívtam az igazi papámat, ennek pedig semmi utóélete nincs, de jó fel volt az ember, hogy kellemesen elbeszélgetett velem :D És igaza volt, Zolival tényleg jobb lett volna vigyázni :/

2017. febr. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!