Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátok keresése, baráti pár,...

Barátok keresése, baráti pár, ismerkedés, de hol?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem tudom került-e valaki hasonló helyzetbe, de nagyon örülnék ha tudnátok tanácsot adni.


30 éves lány vagyok, párom 34 és olyan problémába ütköztünk, hogy nem találunk megfelelő pár-barátokat. Nemrőg jöttünk össze, és mindkettőnknek sok barátja van DE mindketten egy hosszú párkapcsolatból léptünk ki. így aztán a baráti társaságunk gyakorlatilag még a régi párunk-hoz is hozzá köt. Nyilván nem mindenki, viszont ebben a korban alig maradtak olyan párok akikkel eljárhatunk szórakozni... a barátaink akik szinglik - ők nem érzik jól magukat párokkal, továbba azok a párok akikkel eljárhatnánk, nem mindenkinek van ehhez kedve. Van akivel elmehetünk sörözni, de bulizni biztosan nem...van akinek gyerkőce van azok már nem akarnak bulizni (ezt is teljes mértékben megértem) viszont mivel mi új kapcsolatban vagyunk, évezni szeretnénk az életet, szórakozni, bulizni és kiélvezni az élet minden pillanatát..carpediem..stb - ezért abba az akadályba ütköztünk hogy nincsen kivel elmennünk bulizni. Mindenki vagy szingli, vagy lusta, vagy nem igazán bulizós, vagy nincsen pénze.....

Minden ember más, mindenki másképp él és a lényeg hogy úgy ahogy él - boldog legyen. Szóval félre ne értsetek - senkit sem degradálok vagy ilyesmi. Csupán nem tudom merre keressek pár-barátokat.

Mindketten keményen dolgozunk és lenne miből bulizni, de kettesben egy idő után már unalmas. Szeretnénk eljárni igényesebb helyekre, akár kulturális programokra is de néha akár táncolós, igazán vadulós bulikba is....

Nem ismertek valamilyen barátkereső oldalt pároknak, vagy esetleg olyan helyeket ahol barát-párokat tudnánk találni?


Budapesten lakunk

és köszönök minden értelmes hozzászólást



2017. febr. 23. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Ne haragudj, kicsit kioktató leszek, de annyira ékes példája vagy ennek a "műanyagvilágnak". Baráti pár kereső... talán még van is, de mi itt a valódi világban nem a dolgok könnyebb, hazugabb oldaláról próbálkozunk, mikor ennyire jelentős dologról van szó. Barátot nem lehet leakasztani a fáról, pláne nem párban. Mi van veletek már? Harmincas vagyok én is, de elképesztő, amit te kigondoltál.


Na, ennyi volt a hőbörgés, mondom a lényeget: eljártok ide-oda kettesben. Ha van szátok, tudtok ismerkedni. Vagy ha van szimpi nős-férjezett kollégátok, akkor meghívjátok őket egy könnyed közös programra. Csatlakoztok valami csoportba, tanfolyamra mentek, bármi, ahol van pár ember, és ott is kialakulhat valami. Így ismerkednek és barátkoznak az emberek, szimpátia alapján. Ne csináljunk már a barátságból is árucikket.

2017. febr. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pedig nem lenne hülyeség egy ilyen oldal... Csak ebben a felgyorsult világban mindenki csak dolgozik, a családdal elvan meg pihen... Régen voltak jó chat oldalak ahol szerveztek jó házibulikat. De ma már nem tudok ilyen oldalról. 39f Budapest aki még mindig bulizna, imádok táncolni de a párom 5évvel idősebb és ő már nem akar sajnos....
2017. febr. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó, közel negynenévesen nagyon szép látvány lennél a tinik közt egy diszkóban. Örülj neki, hogy a párod megóv attól, hogy kapuzárási pánikos tökfilkónak legyél nézve. Ilyen idősen nem véletlen, hogy tartalmasabb szórakozásra vágynak az emberek, mindenkinek benő a feje lágya, és szívesebben társalog értelmesen egy pohár vörösbor mellett egy grillezésen, mint kismajmok között ugribugrizni harsogó zene mellett... te mikor maradtál le a fejlődéssel, miért ragadtál tinikorban? Az megvan, hogy a párodat használod anyukádként, aki "nem engedi" a bulizást?
2017. febr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3as jártál te már tiszticulbban vagy retroploiszban ahol egy csomó 30-40es pár táncol diszkóban? Látom nem nem. Én férfiként imádok táncolni és a lelkem fiatal. Látszik te is a lusta, táncolni nem merő férfiak közé tartozol...Az év végi céges vacsorán sok 40-50es kollégám is táncol. Pont az a vicc, hogy a fiatalok meg nem.
2017. febr. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!