Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennétek? Fura múltú...

Thuesday kérdése:

Mit tennétek? Fura múltú barátok újra összehozása (többi lent)

Figyelt kérdés

3 évvel ezelõtt nagyon jóban lettem egy sráccal, egy két csókon kívül más nem is történt több aztán egyik napról a másikra eltûntünk egymás mellõl. Nem volt semmi kimondva: se az, hogy mit érzünk se azt hogy fejezzük be. Látszott rajta is, hogy bántja ha egy kicsit is...

Azóta nem is beszéltünk csak néha, de ha találkozunk is teljesen sablonos témákról.

Az idén kiderült, hogy egy utcában lakunk, és semmi bajom nincs vele(nem tudok olyanról sem, hogy neki lenne velem) szóval úgy gondoltam felveszem vele a kapcsolatot. Ebben kérném segítsegeteket

Nem merek csak úgy odamenni hozzá, hogy "heló újra ismerkedhetnénk" vagy akármi más. A zûrös múlt már nem érdekel, szóval az nem hátráltatna. Viszont nagyon visszafogott vagyok ilyen téren.

Eddig egy levelet írtam neki ezekrõl, de valahogy nem jutott el hozzá...ezen kívül semmi más.



Elõre is köszönöm az értelmes válaszokat:3



2017. febr. 23. 20:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia szerintem csináld azt, hogy amikor összefuttok akkor kérdezt meg tőle, hogy mi is történt es miert váltatok szét és diszkréten vezesd rá arra hogy meg kéne probálnotok újra.

Szurkolok nektek:)

Remélem segítettem 😅

(ha van kedven küldhetsz valamit arrol privátba hogy hogy alakult/alakul de ha nyomulasnak veszed akkor ne)(14/L)

2017. ápr. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!