Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Introverált emberek ti hogyan...

Introverált emberek ti hogyan barátkoztok?

Figyelt kérdés

Sose tudom mit kéne mondanom, vagy hogy kéne megszólítanom egy új embert.

Ha 3 nál több ember van körülöttem, kb megszólalni se tudok.

Alig vannak barátaim (és velük is csak a suliban beszélek)

Hogyan barátkozzak?



#barát #Itroverált
2017. febr. 24. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem a helyzetedet kérdező...Megmondom őszintén nekem interneten sokkal könnyebben megy,mint élőben. Igaz, hogy így valószínűleg nem lesz személyes kapcsolatom, de beszélgetni teljesen megfelel.
2017. febr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Élőben leginkább sehogy, főleg ha többen vannak körülöttem. Nekem barátaim úgy lettek, hogy egy barátom bemutatott az ő barátainak, de néhány ember megmaradt a suliból. A munkahelyemen viszont csak egy emberrel vagyok jóban, de nem nevezném azt barátságnak. Mik a hobbijaid? Esetleg azon keresztül is tudnál barátokat szerezni, már lenne is közös téma.
2017. febr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szintén ismerősökön keresztül ismerkedek, bár a munkám olyan, hogy napi 4-5 új embert mindig megismerek, csak barátkozási céllal, munkán kívül nem lenne témám egy vadidegennel. Kivéve ha az a valaki extravertált és nagyon nyomatja neki, de az meg fárasztó :D

Egyszer kezdtem itt el beszélgetni privátban egy lánnyal, szintén befordulós volt, találkoztunk is párszor, majd durván összevesztünk, azóta se hallottam felőle :D

2017. ápr. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!