Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem válaszol a barátom...

Miért nem válaszol a barátom az üzeneteimre?

Figyelt kérdés
Szóval van egy barátom , akivel nagyon jóba voltunk eddig. A mai napon ugyanúgy végighülyéskedtük az iskolát meg minden , de az utolsó órán furcsán kezdett viselkedni. A dolgozat megoldását kérdezte , meg is mondtam neki de nem értette. Utána már egész órán beszólogatott és tetette hogy milyen jól érzi magát. Óra után el sem köszönt meg semmi csak csörtetett haza. Délután küldtem neki egy vicces képet , erre a válasza egy "Oké" volt. Írom neki "mi bajod van?" erre látja és nem válaszol. Egyébként 1,5 éve vagyunk barátok de én gimnáziumba készülök ő meg szakmunkásba úgyhogy valszeg elválnak útjaink.Az is érdekes volt benne hogy használt ékezetet az okéban. A fejét néha furcsán szokta rángatni , a lána rezeg meg minden ilyen para dolog.Nem tudom hogy köze van-e hozzá a családi problémáihoz.

2017. febr. 24. 22:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod, de hnap hivd fel esetleg, v menj el hozza.
2017. febr. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!