Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért mondja rám azt a "barátn...

Miért mondja rám azt a "barátnőm", hogy unalmas vagyok? Egyáltalán milyen az, aki érdekes, és milyen az, aki érdekes?

Figyelt kérdés
2017. febr. 24. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Mert... untatod. Ez most vagy építő jellegű, vagy nem.
2017. febr. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Dongaben ***** válasza:
100%
Ha fiú vagy, akkor "Le akar koptatni". Ha lány vagy...szintén...:(
2017. febr. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. Akkor ez RIP :D
2017. febr. 25. 00:14
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

más az érdeklődési körötök, esetleg ő fejlődne, te pedig ugyanazokat a köröket futod, és észre sem veszed.

Teljesen mindegy, akkor is bunkóság a szemedbe mondani.

Én is nagyon sok embert unok, mert tényleg sokan megrekednek egy szinten, nem képzik magukat, nem fejlődnek. Mégsem mondom a szemükbe, csak elkerülöm őket szép lassan.

Milyen az, aki érdekes? Ez mindenkinek más. Engem is un valaki, mert nem a cipővásárlás és a hajpakolás a mindenem. Számomra meg ezeknek a témáknak a túlragozása unalmas.

2017. febr. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 jani273 ***** válasza:

Ha a parod, -vagy akarki mas- nem tud rad felnezni akkor unalmas vagy es nem fog soka tartani a kapcsolat. Joindulatbol elmondom mert legalabb kerdeztel. Van e olyan a kornyezetedben akire te felezel? Fonokod, baratod, ismeros. Akivel szivesen toltesz idot vagy toltenel ha z engedne. Miert?

Az a szemely akarsz lenni.

2017. febr. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Lehet, hogy csak túlságosan eltérő a személyiségetek, őt más érdekli, mint téged.

Ez nem feltétlenül baj. Neked kell döntened, hogy kicsit alkalmazkodsz-e vagy lazítasz a barátságotok fonalán.

2017. febr. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nyugi en nekem evek ota nincs baratnöm mert kicsit dadogok de remelem lesz olyan lany akit ez nem zavarna.
2017. febr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A tini vagy és a szitu az, hogy pl nem mész vele bulizni a hétvégén, vagy nem mentem "akármit" csinálni, amit akart volna, lehet hogy csak úgy rád mondta, hogy de uncsi vagy. Vagyis nem lehet veled sehová elmenni, semmit csinálni, vagyis az uncsi. De amúgy egy rohadt egyszerű dolog. Tán meg kéne kérdezni, ha nem érted miért. Ezt neked tudni kéne amúgy, mert abbam a szituban voltál, amikor ezt kibökte. Ha meg elmondja, és nem tudod hogyan tovább, kérdezd meg, hogy szerinted mit kéne csinálni, hogy érdekesebb legyél. Pl.: Ha ők kockák és te velük barátkozol, de te nem vagy az, valószínűleg unalmas leszel számukra, akkor rossz helyen vagy. Vagy beolvadhatsz. Választhatsz, előtted az élet, de mindekenképp azt csináld, amit szeretnél :)
2017. márc. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!