Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, ha egy barátom...

Mit csináljak, ha egy barátom füvezik? Mondjam el a szüleinek?

Figyelt kérdés
17 eves fiurol van szo, es igazsag szerint o nagyon fontos nekem. Nem akarom hogy ilyen dolgokba keveredjen. Szerintetek okos dolog lenne szolni a szuleinek?

2017. febr. 25. 08:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
Valószínűleg soha többet nem állna veled szóba.
2017. febr. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
egyáltalán miért csinálja nm tudod véletlenül?
2017. febr. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

milyen a viszonyotok? sokat beszélgettek?

mert ha tényleg nagyon be rághat ha igaz...

2017. febr. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
56%
Ha beköpöd a szüleinek az sok mindent mutat csak azt nem hogy fontos neked az ember. Igen azok akik fontosak azokat el szokás árulni...
2017. febr. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Most le fogtok tamadni hogy "de hülye vagyok, ne foglalkozzak vele", de ma egy hete szakitottunk. De az a helyzet, hogy azota is beszelunk minden nap, mint baratok. En nagyon szeretem, es o is csak azert szakitott velem, mert nem tudja mit erez, es ezert dontott a csak baratsag mellett. Ezert aggodom erte ennyire. Viszont ha tenyleg ugyverzitek, hogy beragna ram, akkor jobb ha nem mondom el. Vagy csak ha kovetkezo alkalomkor is csinalja... Vagy nem tudom. Tanacstalan vagyok!
2017. febr. 25. 09:02
 6/23 anonim ***** válasza:
28%

Ennyi hülyét!!!!


Ha a kérdezönek FONTOS a barátja, akkor hagynia kell, hogy tönkretegye magát, mert különben "leárulja!?!?!?


Ha rendszeresen füvezik, akkor csak idö kérdése, mire komolyan függö lesz - ha már nem az, és komoly segítség nélkül az élete ebböl fog állni, amíg teljesen tönkre nem megy a testi meg lelki állapota.


Egy ismerösöm kb 15-16 évesen kezdte, senki nem "árulta el" és 20 évesen öngyilkos lett, mert addira teljesen roncs lett belöle. És nem ez az egyetlen ilyen eset, söt, csak nem mind lesz öngyilkos, egy részük vegetál addig, amíg valami miatt nem pusztul bele.

2017. febr. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
#6 - Vegre valaki megerti! Szoval ha legkozelebb is ezt csinalja, vagy azutani alkalommal, akkor szolhatok?
2017. febr. 25. 09:07
 8/23 anonim ***** válasza:
87%
Úristen emberek, marihuánáról van szó!! Nyilván nem jó dolog sokat használni, de nem fog belehalni az ember! Inkáb alkalmanként füvezzen, mint igyon pl! Ha elárulod a szüleinek, nagyon haragudni fog rád! Inkább beszélgess vele TE erről, hogx miért csinálja, mit pótol vele, hogy szerinted ez nem jó stb.. Nagyon haragudni fog rád, ha beköpöd!
2017. febr. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
30%

Én szólnék, mégha megharagszik is, mert az élete fontosabb, mint a függöségét támogatni, amiben tönkremegy.


Ha sikerül neki kijönni ebböl a körböl, akkor lehet, hogy megbékül veled, ha nem, akkor az csak az ö problémája, mert nem képes beismerni, hogy az ö érdekében szóltál.

2017. febr. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
#8 - ivott is... Azt minden buliban. + hozza a fu
2017. febr. 25. 09:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!