Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Velem van a baj? Hogy ne...

Velem van a baj? Hogy ne érdekeljen ez az egész?

Figyelt kérdés
Van sok "barátnőm" de egyiküknek sem vagyok fontos... Mindenkinek van nálam jobb. Csak akkor jövök én a képbe amikor senki nem ér rá, mindig azt érzem, hogy "ha nincs ló jó a szamár is. Nem mondom meg nekik mert jönne hogy ne sajnáltassam magam, satöbbi. Pedig 'csak' éjszakákat sírok át amikor meglátok egy képet amin kb minden barátom rajta van és ott a szöveg hogy best friends forever vagy valami. Nagyon nem akarom hogy ez ne érdekeljen. Szülinapi képeken is látam miből vagyok kihagyva. A barátaimnak sem a családomnak sem szóltam róla mert túl érzékenynek tartanak. Segítsetek kérlek! :(
2017. febr. 25. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Keres más barátnőket. Igen, jól látod a dolgot, 'ha nincs ló a szamár is jó'. Jobbat nem tud tanácsolni az ember. Ha nem tudod velük megosztani, hogy hogy érzed magad, akkor azok nem a barátaid.
2017. febr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress*
2017. febr. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne sírj emiatt!

Ezek nem barátok, csak ismerősök.

Igazi barátja az embernek 2-3 adódik az életében, ezek aztán egy életen keresztül elkísérik.

Fogsz te is ilyenekkel találkozni életed során, hidd el!

2017. febr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Gondolom, nagyon fiatal lehetsz, mert ilyen best friends forever szövegeket tizen évesek szoktak a képekhez írni. Elárulom neked, hogy ez most még nem akkora csalódás, mint amit felnőttként fogsz hasonló esetben érezni. Most persze rosszul esik, elhiszem, hogy sírsz miatta, én is éltem át hasonlót, bár szerencsére az én tini korszakomban még nem voltak közösségi oldalak és nem volt annyira az arcomba tova az, hogy megfeledkeztek rólam. Mégis nekem is borzasztó rosszul esett, mikor például suli buliba úgy jöttek a lányok, hogy előtte valakinél összegyűltek, együtt készülődtek, engem meg elfelejtettek meghívni. És hasonlók. Én viszont most sírom vissza ezt a korszakot közel 30 évesen, mert akkoriban legalább őszintén lesz.rták a fejemet, most meg felnőttként kihasználnak. Most az van, hogy az én vállamon sírnak, hogy milyen rossz a magánéletük, a kapcsolatuk és úgy eleve minden, az meg nem érdekli őket, hogy velem mi van. Babát várok és a 4 darab híres-neves, világra szóló barátnőm közül egyik sem kérdezi meg, hogy mi van velem, rugdos-e már a baba, fiú lesz, vagy lány, van-e már neve, stb. Tudod, nekem sem jó érzés! De ha csak annyit látnék, hogy együtt bambiznak valahol és pakolgatják fel a mosolygós selfie-ket a facebookra, miközben engem nem hívtak, még ettől is jobban érezném magamat, mint így, hogy életem legnagyobb élményeit élem meg, de senkit nem érdekel. Nagyon egyszerű egyébként a megoldás: ezek nem barátok. A barát nem feledkezik meg rólad és nem felejt el érdeklődni felőled. Mi következik ebből? Az, hogy nem veszítesz semmit, mert ezek nem voltak soha a barátaid és egyébként is nekik mindig az a best friend, aki éppen a közelükben van és lehet vele selfie-zni és villogni facebookon, hogy mennyire körbe annak rajongva. Egyébként pedig a legjobb barátod mindig veled van, mindig megért téged, sosem feledkezik meg rólad, mert ő TE MAGAD vagy! Te vagy a sát magad legjobb barátja és ez mindig is így lesz. Maximum nagyon nagyon jó barátokat találhatsz az életed során, de soha ne hidd, hogy mindennél fontosabb vagy neki és nem fordul elő olyan, hogy megfeledkezik rólad!
2017. febr. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!