Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehetnék vicesebb,...

Hogyan lehetnék vicesebb, olyan aki megmosolyogtat, megnevettet egy fiút vagy egy társaságot?

Figyelt kérdés
Igazából értek monden poént meg van humorérzékem de csak ugy hogy ertem a vicceket meg mindenen tudunk nevetni pl barataimmal, viszont én nem vagyok vicces ugymond, szoval ha tarsaságba vagyok ahol pl vannak fiuk hogy azt erezzek hogy vicces vagyok, marmont hogy van humorerzekem meg ilyenek, de nem ilyen Tul eroltetett, lehet alar ugy is hogy ilyen aranyosan bicces vagy ilyesmi csak hogy ebben nem tudok valahogy fejlődni vagy ilyesmi?

2017. febr. 26. 11:57
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Tanulj már meg írni... Teljesen érthetetlen amit ideokádtál...
2017. febr. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Neharagudjatok csak telefonról vagyok es gyorsan írtam
2017. febr. 26. 12:02
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Teljesen erthető amit irt. Véleményem szerint a lányoknak nem áll jól ha vicceskedni akarnak. Voltam énis így és rájöttem hogy nemjó ha azon görcsölsz hogy mikor lenne jo beszurni egy poént a beszélgetésbe. Légy spontán és ha nem is lennének jók a vicceid ne állj ott lesütött szemmel hogy jaj nem nevettek a viccemen jaj milessz :D és neis betanult viccekkel próbálkozz. Tudd hogy az élet írja a legjobb vicceket. Ha van olyan vicces torteneted ami kapcsolódik a témához nyugodtan meséld el beszelgetes kozben is akár.
2017. febr. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A humornak is sok fajtàja van talàld meg ami a legjobban illik hozzàd persze valamennyi humorérzéknek kell lennie és érezni kell hogy egy adott szituàcióban mi a legviccesebb dolog amit mondhatsz..Amúgy ha sokat vagy vicces emberekkel akkor ràd is fog ragadni valami
2017. febr. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igeen tudom semmikepp nem ugy akarok vicces lenni hogy ilyen eroltetetten vagy ilyesmi csak pl ha megjelolnek egy kepnel facebookon vagy akarmi, hogy valami vicces hozzaszolast vagy ilyesmi es hogy ezt nem lehet valahogy javitani, a humorérzékünket?
2017. febr. 26. 12:17
 6/10 anonim ***** válasza:
A valóban humoros emberek általában értelmesek is. Szóval fejleszd az elméd, tanulj, olvass.
2017. febr. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Ezt nem igazán lehet tanulni vagy fejleszteni. Már az oviban/kisiskolában is megvan minden osztályban, hogy kik a "bohócok". Aki szórakoztató, az önkéntelenül is az. Maguktól jönnek a poénok. Ha bemagolsz néhány Showder klubos viccet, attól nem leszel humoros. Csak ciki. :D

Próbálj meg azokkal a tulajdonságaiddal kitűnni, amikben TÉNYLEG jó vagy, ne akarj másnak látszani, mint aki vagy.

2017. febr. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Vegyél magadnak barátokat és ők majd nevetni fognak a vicceiden :)) Egyébként szerintem ne próbálj megváltozni, mindig az a legjobb ha önmagadat adod.Vagy nézz sok vígjátékod.
2017. febr. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
SZVSZ nem a lánynak kell megnevettetnie a fiút, hanem éppen fordítva.
2017. febr. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nos, ha viccesebb szeretnél lenni, akkor egyszerűen fogj egy viccet, amit egy ismerősöd mondott saját humorból, elemezd, keress benne valamilyen logikát és az alapján próbálj valamit kezdeni, régen én is az a vicces ember akartam lenni, de senki nem nevetett a vicceimen, majd elgondolkodtam, hogy van-e ennek a dolognak logikája, tanulható-e? a humorizálás tanulható, de ezt sokan nem akarják elhinni valamiért, kezdésként, hogy segítsek kicsit ebbe a folyamatba én ezt gondolom egy vicc felépítéséről (még nem teljes): van egy alap szituáció, ami általános esetbe adott, majd felépíted az egész viccet, elhitetsz az emberekkel valamit anélkül, hogy kimondanád, majd jön a csattanó, a poén, amiben fontos, hogy ne legyen kiszámytható, mert a meglepetés az, ami miatt vicces a dolog, ezért nem nevetnek az emberek, ha elnevetjük magunkat a csattanó előtt, vagy ha 2x mondjuk el ugyanazt egymás után (megj.: szerintem a fárasztás és egy vicc közötti különbség az, hogy a fárasztásban nem hitetünk el másokkal semmit, nem építjük fel rendesen, vagy egyáltalán a dolgot), ahogy írtam, ezen van még mit kiegészíteni, mellesleg a videó, amit kilinkelek, annak az elején szó van arról, hogy milyen egy vicc, az én gondolatommal is lehet párhuzamot húzni az övével, mert pár gondolatot, míg ennek kezdtem megfejteni a fogikáját innen szedtem https://www.youtube.com/watch?v=Mm68lWREhHg
2017. márc. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!